Timanttikatkaisulaikka - Pyörösahanterä laattasahaan - 2 kpl - 23 cm - Graniitille, betonille, marmorille ja posliinille - Tarkka leikkaus
59,99 €
59,99 €
To, 17 syys - ti, 22 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Timanttikatkaisulaikka X-mesh-turbosegmenteillä nopeaan ja tarkkaan leikkaukseen keramiikassa, posliinissa, laatoissa, marmorissa ja graniitissa. Vankka 230 mm:n laikka sopii saneeraustöihin ja sitä voidaan käyttää kuivana tai märkänä.
Edut
- Tehokas leikkaus, hyvä kovuus ja sitkeys
- Nopea leikkaus ja tasaiset leikkauspinnat
- Kuumapuristettu sintraus takaa pitkän käyttöiän
- Sopii kuiva- ja märkäkäyttöön
Tehokas ja monipuolinen
Timanttipinnoite mahdollistaa luotettavan leikkauksen kovissa materiaaleissa, kuten keramiikassa, posliinissa, laatoissa, marmorissa ja graniitissa. Se on käytännöllinen valinta saneeraus- ja rakennustöihin.
Tarkat leikkaukset
X-mesh-turboprofiili nopeuttaa materiaalin poistoa ja auttaa tekemään hallittuja, tasaisia leikkauksia. Näin saavutetaan siisti lopputulos eri käyttökohteissa.
Kestävä rakenne
Vahvistettu, kuumapuristettu ja sintrattu rakenne on suunniteltu kestämään suurta kuormitusta ja pitkäaikaista käyttöä.
Pakkauksen sisältö
- 2 timanttikatkaisulaikkaa, 230 mm
Tekniset tiedot
- Halkaisija: 230 mm
- Timantin paksuus: 1,8 mm
- Segmentin korkeus: 10 mm
- Karkeus: #60/70
- Materiaali: timantti
- Tyyppi: pyörösahanterä
- Käyttö: keramiikka, posliini, laatat, marmori ja graniitti
- Käyttötapa: kuiva tai märkä
- Sertifiointi: CE
- Määrä: 2 kpl
Tuotenro
80581d56-a68b-568e-8bc3-2f0998579387
Timanttikatkaisulaikka - Pyörösahanterä laattasahaan - 2 kpl - 23 cm - Graniitille, betonille, marmorille ja posliinille - Tarkka leikkaus
59,99 €
59,99 €
To, 17 syys - ti, 22 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja