Tyypin 2 naaraspuolinen sähköauton latauspistoke AK-SC-E17, kokoonpano
78,26 €
78,26 €
Aiempi alin hinta
78,85 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Akyga® AK-SC-E17 tyypin 2 pistoke on luotettava ja monipuolinen komponentti sähköautojen lataamiseen . Tämä 3-vaiheinen tyypin 2 liitin on ihanteellinen ratkaisu vaurioituneen navan korvaamiseen olemassa olevassa laturissa tai kaapelissa sekä omien EVSE-laitteiden rakentamiseen. Pistokkeen avulla voi syöttää 32A , mikä varmistaa nopean ja tehokkaan latauksen ja takaa samalla maksimaalisen turvallisuuden ja kestävyyden. Maksimaalinen kestävyys ja turvallisuus AK-SC-E17 tyypin 2 pistoke on suunniteltu kestävyyttä ja turvallisuutta ajatellen. Sen
kestävä rakenne
varmistaa kestävyyden putoamisissa ja jokapäiväisessä käytössä. Hopeoidut liittimet takaavat luotettavuuden ja pitkän käyttöiän, minimoivat ylikuumenemisriskin ja varmistavat vakaan yhteyden. Ihanteellinen korjauksiin ja rakentamiseen Jos sähköautosi laturi tai latauskaapeli on vaurioitunut, AK-SC-E17 tyypin 2 pistoke on ihanteellinen ratkaisu. Voit käyttää sitä korvaamaan vaurioituneen liittimen olemassa olevassa laturissasi tai kaapelissasi, mikä säästää sinulta uuden laitteen ostamisen kustannuksissa. Se sopii myös täydellisesti omien latauslaitteiden rakentamiseen, jolloin voit mukauttaa laitteitasi yksilöllisiin tarpeisiisi.
Yleiskäyttöisyys ja yhteensopivuus
AK-SC-E17-pistoke sopii useimpiin eurooppalaisiin tyypin 2 latausasemiin
(IEC62196-2), joten se on uskomattoman monipuolinen ja helppokäyttöinen. Olitpa sitten vaihtamassa vaurioitunutta liitintä tai rakentamassa uutta laitetta, tämä pistoke vastaa tarpeisiisi.
Korkea lataustehokkuus Tyypin 2 pistokkeelle on ominaista jopa 32 A:n korkea virrankuormituskyky, mikä varmistaa nopean ja tehokkaan latauksen. Lisäksi liitin on mukautettu sähköajoneuvojen lataamiseen kolmivaihevirralla, mikä lyhentää latausaikaa entisestään. Tämä on ihanteellinen ratkaisu niille, jotka arvostavat aikaa ja kätevyyttä. Helppo asennus ja lisävarusteet
Pistokesarja sisältää
220 Ω vastuksen
, joka on välttämätön ajoneuvosi asianmukaiseen lataamiseen. Muista kuitenkin, että asennuksen saa suorittaa vain pätevä henkilö turvallisen ja häiriöttömän käytön varmistamiseksi. Väärä asennus voi aiheuttaa vakavia vaaroja, kuten sähköiskun.
Paino, kilo
0.419
Tuotenro
020d1b37-a558-5135-b017-878abdda15ee
Tyypin 2 naaraspuolinen sähköauton latauspistoke AK-SC-E17, kokoonpano
78,26 €
78,26 €
Aiempi alin hinta
78,85 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja