Uriage, Xemose, Syndet, Kuivan ihon puhdistusgeeli termisellä vedellä, 200ml
42,13 €
42,13 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tutustu **Uriage Xemose Syndet Dry Skin Cleansing Gel** -puhdistusgeeliin, joka on kuivalle iholle räätälöity ensiluokkainen puhdistusaine kätevässä 200 ml:n pullossa. **Uriage Thermal Water** -lämpövettä sisältävä dermatokosmeettinen geeli on suunniteltu ravitsemaan ja ylläpitämään ihosi luonnollista tasapainoa tarjoten rauhoittavan ja tyynnyttävän kokemuksen. Sen **hellävarainen koostumus** takaa virkistävän puhdistuksen vaarantamatta ihon kosteustasoja.
- Puhdistaa syvältä säilyttäen samalla ihon luonnollisen tasapainon
- Rikastettu Uriage-terveysvedellä rauhoittavan hoidon takaamiseksi
- Tukee ja vahvistaa ihon suojakerrosta ulkoisia stressitekijöitä vastaan
- Hypoallergeeninen ja sopii kaikille ihotyypeille, myös kuivalle ja herkälle iholle
- Ihotautilääkärien testaama laadun ja turvallisuuden takaamiseksi
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi levitä **Uriage Xemose Syndet -puhdistusgeeliä** hellävaraisesti kostealle iholle hieroen pyörivin liikkein, kunnes muodostuu pehmeä vaahto. Huuhtele huolellisesti haalealla vedellä ja taputtele iho kuivaksi. Käytä päivittäin osana normaalia ihonhoitorutiiniasi ylläpitääksesi tervettä ja tasapainoista ihoa.
Hyödynnä **Uriage Xemose Syndet Dry Skin Cleansing Gel** -puhdistusgeelin** mullistavat vaikutukset ja nosta ihonhoitorutiiniasi uudelle tasolle. Tämä geeli ei ainoastaan takaa ylellisen puhdistuskokemuksen, vaan myös ravitsee ja nuorentaa ihoa, mikä tekee siitä olennaisen lisän päivittäiseen rutiiniisi. Nauti tuotteen eduista, joka vastaa ihosi ainutlaatuisiin tarpeisiin ja parantaa sen yleistä hyvinvointia.
Koko
200ML
Paino, kilo
0.23
Tuotenro
a7cf8560-9cdd-5eb3-937b-82034dc6e70f
Tekniset tiedot | |
|---|---|
tuottaja_nazwa | Uriage |
Kehon alue | Keho |
Edut | Kosteuttava ja pehmentävä vaikutus, rauhoittava |
Paino [Greutate] | 230 grammaa |
Pakkauksen sisältö [jatkuva paketti] | 1 x Vartaloöljy |
Kirjoita [Vinkki] | Dermatokosmeettinen |
Määrä [Cantitate] | 200 ml |
Aseta [Aseta] | Ei |
Kappaleiden määrä/setti [Numar bucati/set] | 1 |
Uriage, Xemose, Syndet, Kuivan ihon puhdistusgeeli termisellä vedellä, 200ml
42,13 €
42,13 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja