








Vinyylileikkuri, 870 mm, LED-näyttö, puoliautomaattinen optinen silmä, yhteensopiva SignMaster Windowsille.
675,99 €
675,99 €
Pe, 27 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
BancrosTuotteen kuvaus
Sisäänrakennettu optinen silmä: Tämän vinyylileikkuriplotterin optinen silmä on ääriviivaleikkaukseen tarkoitettu laserosoituslaite, jota tukevat ohjelmistot, kuten Signcut ja Signmaster. Tämän ominaisuuden avulla käyttäjät voivat leikata pois ylimääräisen materiaalin suunnittelusta, jättäen vain ääriviivaominaisuuden suunnittelusi ympärille.
Tehokas LED-näyttö: Valaistulla LED-näytöllä ja suurella ohjauspaneelilla varustettu plotterileikkuri yksinkertaistaa aikaisempia tylsiä painikkeita, tehden toiminnasta paljon selkeämmän. Säädettävällä leikkauspaineella 0-500 g ja säädettävällä leikkausnopeudella 15-800 mm/s tämä laite tarjoaa herkän ja älykkään toiminnan.
Tarkka leikkaus: Tämä vinyylileikkuri sisältää kolme vaihdettavaa terää ja tarkan jakoviivaimen, ja sillä on hyvä maine uskomattoman terävän ja tarkan suorituskyvyn ansiosta. Suurin leikkausleveys: 780 mm / 30,7"; Suurin paperinsyöttö: 870 mm / 34,3"; Leikkaustarkkuus: +/-0,01 mm / 0,0004", täyttää varmasti useat vaatimukset.
Monipuolinen yhteensopivuus: Tämä piirturileikkurin vinyyli sisältää Signmaster-ohjelmiston USB-liitännällä ja COM-portilla yhdistämisen helpottamiseksi. Se tukee useita DM/PL- ja HP/GL-kieliä. Järjestelmä: Pentium-prosessoripohjainen PC tai tietokoneet, kuten Windows XP/Vista/7/8/10, ARTCUT, Graph-Cut, Signcut, Signmaster, Flexi, Coreldraw. EI yhteensopiva Mac-järjestelmän kanssa.
Tehokas muotoilu moneen käyttöön: Monimutkaisesti suunniteltu leikkausplotterimme on varustettu raskaalla metallilevylattiatelineellä, jossa on 4 pyörivää pyörää kätevää liikuttamista varten. Lisäksi sisällä olevat sulakkeet voivat vähentää loukkaantumisen todennäköisyyttä. Se soveltuu tarroille, kreppipaperille ja monille muille materiaaleille, ja sitä voidaan käyttää autotarroille, liikennemerkeille, ilmapalloille, kypärille jne.
Optinen silmä laserohjausta varten: Optinen silmä pystyy skannaamaan kohteita puoliautomaattisesti, mikä tarjoaa erinomaisen seurantakyvyn ja edistyneen ääriviivojen leikkaamisen. Kolme säädettävää kaksoisjousen puristusrullaa ja alumiiniset pyälletyt tangot varmistavat, että vinyyliplotteri syöttää paperia tasaisesti ilman paperitukoksia.
LED digitaalinen paneeli: Vinyylileikkuukoneeseen on upotettu taustavalaistu näyttö, joka lisää selkeyttä ja kirkkautta entisestään. Mukana intuitiivinen digitaalinen paneeli leikkauksen laadun tarkkailuun. Se tuottaa 800 mm/s leikkausnopeuden ja 500 g:n leikkausvoiman.
Tarkka kalibrointi: Viivainohjain on integroitu helpottamaan mittauksia, ja 3 vinyylileikkuuterää voidaan säätää leikkaamaan eri paksuisia vinyyliä. Voit jopa asentaa mukana toimitetun Biro-kynäkomponentin hahmotellaksesi malliasi ennen leikkaamista.
Joustava syöttö: Tällä vinyylikoneella on korkea yhteensopivuus ja joustava tulo, joka voidaan liittää COM:n ja USB:n kautta. Se on yhteensopiva useiden tietokonejärjestelmien kanssa, kuten Windows XP/VISTA/7/8/10 (32&64).
Täydelliset tarvikkeet: Tämä kylttileikkausplotteri sisältää täydelliset lisävarusteet parempaa käyttöä varten, kuten USB-muistitikku asennus- ja käyttöohjeineen, 5 vinyylilevyä, leikkausmatto ja vaihdettavat terät. Se tarjoaa myös sulakkeen, jossa on hätäpysäytystoiminto, joka estää sinua vaaralta.
Laaja käyttö: Vinyylileikkuri pystyy leikkaamaan virheettömästi erilaisia materiaaleja, mikä antaa leikkurille erinomaisen hallinnan luodessasi upeita logoja, muotoja ja kirjaimia. Tämän seurauksena vinyylitulostinta käytetään laajalti monilla aloilla, joita voit käyttää kaiverrusten, lämmönsiirtokirjauskalvojen jne. mainostamiseen.
Malli: KH-870A
Suurin leikkausleveys: 780 mm / 30,7 tuumaa
Suurin paperinsyöttö: 870 mm / 34,3 tuumaa
Moottorin tyyppi: Stepper
Materiaali: alumiiniseos
Teho: 95W
Emolevy: ARM
Suurin leikkausvoima: 500 g / 1,1 lbs
Suurin leikkausnopeus: 800 mm/s / 31,5 ips
Puskuri: 1-4M
LCD-näyttö: CN/EN
Reaaliaikainen nopeuden säätö: Tuki
Liitäntä: COM+USB / COM+USB+U-DISK
Uudelleenleikkaustoiminto: Tuki
Uudelleenleikkaustarkkuus: ±0,004 tuumaa / ±0,01 mm
Resoluutiosuhde: 0,0245 mm / askel
Kielimuoto: DMPL / HPGL
Jännite: AC 85-264V
Suurin leikkauspaksuus: 3 mm / 0,12 tuumaa
Mukana ohjelmisto: Signmaster
Käyttöjärjestelmän yhteensopivuus: Windows
Tuotteen koko (P x L x K): 105 x 64 x 103 cm / 41,3 x 25,2 x 40,6 tuumaa
Paino: 21 kg / 46,3 lbs
1 x leikkausplotteri
1 x virtajohto
3 x terät
1 x Graver
1 x terän pidike
1 x kynäpidike
1 x kuulakärkikynän ydin
5 x vinyylilevyt
1 x leikkausmatto
1 x COM-liitäntäkaapeli
1 x USB-kaapeli
1 x jakoavain
1 x USB-ohjain
1 x kannatinruuvit
1 x lattiajalusta
Artikkelin numero
15849657-406b-5085-8b10-d6f38ec9636a
Vinyylileikkuri, 870 mm, LED-näyttö, puoliautomaattinen optinen silmä, yhteensopiva SignMaster Windowsille.
675,99 €
675,99 €
Pe, 27 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
BancrosSamanlaisia myydyimpiä

Digiboksi DVB-T2
35,88 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

Makita DHW180Z Paineensäädin LXT 18V 24 Bar LXT 18V 24 Bar - SOLO
137,00 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili Valaistu peili kolme valotilaa pöytälevy seinäkiinnitys valkoinen 58 x 46cm
77,19 €
Aikaisempi alin hinta:
82,39 €

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

3 kpl:n yhteensopivat vaihtoterät Philips OneBlade miehille
19,99 €

INF Korvatyynyt Bose QC35 I/II, QC25, QC15, QC 2 AE 2, AE 2i, AE 2w, SoundTrue, SoundLink
9,35 €
Aikaisempi alin hinta:
11,69 €

Akkupainepesuri 2000W, 21V 3.0Ah, 100 Bar, 6-in-1 suutin, 1 akku, 5m letku – Ihanteellinen auton, puutarhan ja terassin puhdistukseen
52,15 €
Aikaisempi alin hinta:
59,18 €

BEETLEJUICE, BEETLEJUICE
17,90 €

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (10-Pack)
9,99 €
Suosituksia sinulle

Itse Ilkimys 4 (Blu-ray)
17,95 €

The Fall Guy (Blu-ray)
16,95 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° kääntyvä pöytälevy valkoinen peili suurennuslasilla 30 x 41 cm
53,11 €
Aikaisempi alin hinta:
58,09 €

94 CM 3 X ruohonleikkurin terät varten Husqvarna RIDER R213 R214 R215 R216 R316 R318 R320 AWD
37,99 €

Pikalaturi Garmin Watches - yleislaturi
5,49 €

Indiana Jones And The Dial Of Destiny (Blu-ray)
9,95 €

Bestway-peite soikea 427x250 cm - 58425
39,80 €

INF Suunto Spartan laturi urheilukelloon Musta
7,81 €

FENCHILIIN Suuri Hollywood meikkipeili lampuilla USB-pöytälevy seinäteline valkoinen 80 x 58 cm
113,00 €

Mielen Sopukoissa 2 (DVD)
14,95 €