Yleiskäyttöinen varkaudenestoinen ohjauspyörän lukko, 2 avainta, turvavöille, autoihin, katumaastureihin ja ostoskärryihin
38,00 €
38,00 €
Ma, 2 marras - pe, 6 marras
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Yleismallisesti toimiva varkaudenestoinen ohjauspyörän lukko, 2 avainta, turvavyölle, autoon, katumaasturiin, kuorma-autoon
Ohjauspyörän lukko kahdella avaimella, yleismallisesti toimiva varkaudenestoinen turvavyön lukko autoihin, katumaastureihin ja kuorma-autoihin
1. Korkea turvallisuus: Ohjauspyörän lukossa on tukeva rakenne, joka suojaa autoasi varkauksilta. Kirkkaan keltainen väri on näkyvä pelote rikollisille.
Ominaisuudet:
2. Käsilaukun lukko: Turvavyön lukko voi myös lukita käsilaukun istuimeen estääkseen sen varastamisen; se on monitoiminen ja kätevä.
3. Yleiskäyttöinen: Varkaudenestoista ohjauspyörän turvavyön lukkoa voidaan käyttää useimmissa ajoneuvoissa, kuten autoissa, kuorma-autoissa, katumaastureissa jne.
4. 17 tuuman pituus: Ohjauspyörän lukon enimmäispituus on 17 tuumaa / 43,2 cm, mikä on riittävän pitkä lukitsemaan ohjauspyörän ja turvavyön.
5. Helppokäyttöinen: Tämä varkaudenestoinen turvalukko on pieni ja kevyt, sisältää kaksi avainta, helppokäyttöinen ja irrotettava. Joustava ja kätevä.
Tekniset tiedot:
Tuotetyyppi: Auton ohjauspyörän lukko
Materiaali: Metalli + ABS
Käyttö: Yleiskäyttöinen autoille
Pituus: Noin 17 tuumaa / 43,2 cm
1 x Auton ohjauspyörän lukko
Pakkausluettelo:
2 x avainta
Todellinen toimitettava tuote on ensimmäisessä kuvassa näkyvä tuote;
Suuren tyylimäärän vuoksi muut kuvat ovat vain viitteellisiä.
Jos sinulla on kysyttävää tuotteesta, ota rohkeasti yhteyttä.
Tarjoamme sinulle parasta mahdollista palvelua.
(Kiinan kanssa vallitsevan aikaeron vuoksi vastaamme 24 tunnin kuluessa)
Tuotenro
e690ec72-8540-5149-8d3a-ee1484f173e2
Yleiskäyttöinen varkaudenestoinen ohjauspyörän lukko, 2 avainta, turvavöille, autoihin, katumaastureihin ja ostoskärryihin
38,00 €
38,00 €
Ma, 2 marras - pe, 6 marras
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja