12V 750GPH automaattinen pilssipumppu, upotettava sähköinen tyhjennyspumppu uimurikytkimellä, pieni veneen vedenpoisto
28,99 €
28,99 €
Ke, 7 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tässä pilssipumpussa on iskunkestävä ABS-kotelo ja ruostumattomasta teräksestä valmistettu akseli, jotka tarjoavat erinomaisen ruosteen- ja korroosionkestävyyden. Jousilukitussuodatin on helppo puhdistaa, mikä takaa pitkäikäisen suorituskyvyn. Sen inhimillinen muotoilu tekee käytöstä yksinkertaista ja kätevää. Korkean hyötysuhteen, alhaisen virrankulutuksen ja alhaisen melutason ansiosta se tarjoaa vakaan suorituskyvyn, joka soveltuu pitkäaikaiseen käyttöön.
Tämä pumppu on ihanteellinen viemäröintiin, laivojen virransyöttöön ja erilaisiin sovelluksiin, kuten meriveden laadun analysointiin, jäteveden käsittelyyn, jäteveden näytteenottoon, vedenpuhdistukseen, laivan pilssiveden poistoon, kasvatukseen ja katseluun, vedenkierron siirtoon, maatalouden ruiskutukseen, kasteluun, maan ja mattojen puhdistukseen. Se soveltuu monille teollisuudenaloille, kuten ympäristönsuojeluun, lääketieteeseen, laivanrakennukseen, kalastukseen, teollisuuteen, maatalouteen ja kotitalouksiin.
Tekniset tiedot
Tuotetyyppi: Pilssipumppu
Materiaali: ABS
Käyttöjännite: DC 12V/24V
Tekniset tiedot: 350GPH, 500GPH, 750GPH, 1100GPH
Nostokorkeus: Noin 3m 350GPH:lle ja 500GPH:lle; Noin 4m 750GPH:lle ja 1100GPH:lle
Ulostulon halkaisija: Noin 19mm / 0.7in 350GPH:lle, 500GPH:lle ja 750GPH:lle; Noin 29mm / 1.14in 1100GPH:lle
Pakkausluettelo
1 x pilssipumppu
1 x käyttöopas
Huomautus
Tätä pumppua ei saa käyttää bensiinin, öljytuotteiden tai minkään tuotteen pumppaamiseen, jonka syttymispiste on alle 37°C (98°F).
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen tavaramäärän, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävän myynnin jälkeisen palvelun.
Tuotenro
c021d70e-9527-5352-b765-24b1323d67dc
12V 750GPH automaattinen pilssipumppu, upotettava sähköinen tyhjennyspumppu uimurikytkimellä, pieni veneen vedenpoisto
28,99 €
28,99 €
Ke, 7 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja