2 kpl 4G LTE GSM-antenni 5dBi korkean vahvistuksen taitettava ympärisäteilevä tikku reitittimeen modeemiin
19,99 €
19,99 €
To, 24 syys - pe, 25 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä ympärisäteilevä antenni on suunniteltu luotettavaan signaalinsiirtoon ja vahvistukseen monenlaisissa sovelluksissa. Tuotetyyppi on ympärisäteilevä antenni, malli JB-4G-012, ja se on valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, mikä takaa myrkyttömän ja vaarattoman käytön. Sen kompakti ja kannettava koko tekee siitä helpon kuljettaa ja asentaa, samalla kun se tarjoaa erittäin vahvan signaalin tasaisen suorituskyvyn takaamiseksi.
Antenni on rakennettu kestämään ankaria ulko-olosuhteita, ja siinä on vedenpitävät, tuulenpitävät, lämmönkestävät ja korroosionkestävät ominaisuudet. Sen vahva tiivistys estää halkeamia, mikä tekee siitä sopivan vaativiin ympäristöihin. 360 asteen vahvistuksella tämä antenni tukee sekä vaaka- että pystysuuntaista lähetystä ja vastaanottoa, mikä varmistaa kattavan signaalin peiton. Sivulle asennettu 90 asteen pystysuuntainen kiertorakenne mahdollistaa antennin kulman säätämisen ympäristön ja signaalin voimakkuuden mukaan, optimoiden vastaanoton paremman suorituskyvyn saavuttamiseksi.
Itsenäisten kanavien ansiosta antenni mahdollistaa nopeamman signaalinsiirron, vähentää samakanavaisten häiriöitä, vahvistaa signaalin vahvistusta ja parantaa yleistä lähetystehokkuutta. Tätä tuotetta käytetään laajalti IoT-yhdyskäytävissä, langattomassa valvonnassa, roboteissa, robottikäsivarsissa, teollisuuslaitteissa, älykodeissa ja muilla vastaavilla aloilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot sisältävät taajuusalueen 700-2700 MHz, käyttölämpötilan -40 ℃ - +85 ℃, maksimitehon 50 W, antennin vahvistuksen 5DBI, impedanssin 50 Ω, pystysuuntaisen polarisaatiomenetelmän, seisovan aallon suhteen ≤1,5 ja SMA-urosliitännän. Asennus on yksinkertainen ja plug-and-play, eikä vaadi lisätyökaluja.
Paketti sisältää 2 x ympärisäteilevää antennia, jotka vastaavat kuvattua mallia ja teknisiä tietoja. Tuote on heti käyttövalmis toimituksen jälkeen.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos havaitset tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävän myynnin jälkeisen palvelun.
Tuotenro
986ef817-261c-5d8b-8478-3b8d435f98d6
2 kpl 4G LTE GSM-antenni 5dBi korkean vahvistuksen taitettava ympärisäteilevä tikku reitittimeen modeemiin
19,99 €
19,99 €
To, 24 syys - pe, 25 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja