2-tie palloventtiili PVC-uima-allasventtiili varaosa Hayward SP0729 Econoline maanpäälliseen uima-allaspumppuun
35,99 €
35,99 €
To, 22 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä uima-altaan 2-tie palloventtiili on varaosa, joka on suunniteltu Hayward SP0729 Econoline -uima-allaspumppuun. Se varmistaa täydellisen istuvuuden ja helpon vaihdon ilman yhteensopivuusongelmia.
Venttiili on valmistettu ensiluokkaisesta PVC-materiaalista. Tämä 2-tie palloventtiili on eroosionkestävä ja kestää korkeita lämpötiloja, mikä takaa pitkäaikaisen käytön ja luotettavan suorituskyvyn.
2-tie palloventtiilin muotoilu mahdollistaa veden virtaussuunnan joustavan hallinnan. Se on helppo kytkeä päälle ja pois päältä, mikä tarjoaa vaivattoman hallinnan uima-altaan veden virtaukselle.
Tämä uima-altaan 2-tie palloventtiili on ammattimaisesti valmistettu tarjoamaan odotetun suorituskyvyn ja luotettavuuden, kätevä päivittäiseen huoltoon.
Alkuperäinen uima-altaan palloventtiilin osa tai vaurioitunut ikääntynyt osa voidaan korvata suoraan tällä venttiilillä. Se tarjoaa suuremman lujuuden ja mukavuuden, mikä varmistaa helpon asennusprosessin.
Tuotetiedot: Tuotetyyppi: Uima-altaan 2-tie palloventtiili Hayward SP0729 Econoline -malliin. Materiaali: PVC. Paino: Noin 171g/6.03oz. Tuotteen koko: Noin 15.5x8.6cm/6.1x3.39in.
Paketti sisältää 1 x uima-altaan 2-tie palloventtiilin.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävän myynnin jälkeisen palvelun.
Tuotenro
9c2c2035-1841-512f-98e9-3dfc359c6329
2-tie palloventtiili PVC-uima-allasventtiili varaosa Hayward SP0729 Econoline maanpäälliseen uima-allaspumppuun
35,99 €
35,99 €
To, 22 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja