3D-puutulostusfilamentti pähkinäpuu 1,75 mm PLA-filamenttipaketti 3D-tulostimen kulutustarvikkeet
51,99 €
51,99 €
Ke, 7 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä 3D-tulostusfilamentti on erityisesti valmistettu tuottamaan realistisia puun kaltaisia esineitä, antaen tulosteillesi aidon ja luonnollisen viimeistelyn.
Valmistettu ensiluokkaisesta PLA-materiaalista, siinä on alhaisempi sulamislämpötila helppoa käsittelyä varten, minimaalinen vääntyminen ja kutistuminen, hajuton tulostus ja sileä kiiltävä pinta.
Filamentti on mekaanisesti kelattu ja se käy läpi tiukan manuaalisen tarkastuksen varmistaakseen siistin kohdistuksen, estäen sotkeutumisen ja vähentäen rikkoutumisriskiä käytön aikana.
Sen kätevä kelarakenne, jossa on suurempi sisähalkaisija, mahdollistaa tasaisemman syötön, varmistaen tasaisen pursotuksen koko tulostusprosessin ajan.
Erinomaisen kerrosten tarttuvuuden, ylivoimaisen virtaavuuden ja tukkeutumattomien ominaisuuksien ansiosta tämä filamentti tarjoaa optimaalisen suorituskyvyn, mikä johtaa virheettömiin tulosteisiin joka kerta.
Tekniset tiedot
Tuotetyyppi: 3D-puutulostusfilamentti
Materiaali: PLA
Erittely: Pähkinäpuu
Tulostuslämpötila: 190-220℃
Tulostusnopeus: 30-80mm/s
Alustan lämpötila: 0-50℃
Pakkausluettelo
1 x 3D-puutulostusfilamentti (pähkinäpuu, noin 1 kg nettopaino, kelan halkaisija 200 mm, sisäreikä 56 mm, filamentin halkaisija 1,75 mm, pituus noin 330 m)
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos havaitset tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisen tavaramäärän, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävän myynnin jälkeisen palvelun.
Tuotenro
f4e85fbb-0c5f-5efb-ada6-18b9e62790db
3D-puutulostusfilamentti pähkinäpuu 1,75 mm PLA-filamenttipaketti 3D-tulostimen kulutustarvikkeet
51,99 €
51,99 €
Ke, 7 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja