4x Banjopultti - ylivuotoaukon läpi - silmukoille M12x1 (Fi12) sinkitty; SR-07
27,96 €
27,96 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
4x Banjo-pultti - ylivuotoaukko - silmukoille M12x1 (Fi12) sinkitty; SR-07
4 kpl ruuviliitoksia - ylivuotoaukko silmukkaliittimille
- Luettelon symboli: SR-07x4
Parametrit:
- Kierre: M12x1 - silmukan alla fi12
- Yhteensä pituus:29mm
- Pituus ilman kantaa:21 mm
- Kuusikulmainen: 17
- Materiaali: Sinkitty hiiliteräs
- Kuparialuslevyt sisältyvät
Jarruletkuissa käytetty sinkitty hiiliteräksinen ylivuotoruuvi on hydraulisten ajoneuvojarrujärjestelmien keskeinen osa. Sen tehtävänä on varmistaa putkien tiivis ja kestävä liitos samalla, kun jarruneste pääsee virtaamaan vapaasti.
Toiminnot ja edut:
- Korroosionkestävyys:
Sinkityksen ansiosta pultin pinta on suojattu korroosiolta, mikä on erityisen tärkeää vaikeissa käyttöolosuhteissa, kuten kosteudelle ja tieolosuhteille altistumisessa. suolaa.
- Kestävyys:
Hiiliteräksen käyttö varmistaa pultin korkean mekaanisen lujuuden ja pitkän käyttöiän, mikä puolestaan parantaa jarrujärjestelmän luotettavuutta.
- Turvallisuus:
Tarkka työstö ja kuparialuslevyt takaavat tiiviit liitokset, mikä on ratkaisevan tärkeää turvallisuuden kannalta. ja jarrutustehokkuutta.
- Helppo asennus:
Tarkka kierre ja lisätiivisteet tekevät pulttien asennuksesta yksinkertaista ja nopeaa, mikä helpottaa jarrujärjestelmän huoltoa ja korjauksia.
- Puolalainen tuote
Käyttö:
Sinkitystä hiiliteräksestä valmistettua ylivuotoruuvia käytetään erilaisissa ajoneuvoissa, mukaan lukien:
- Henkilöautot
- Moottoripyörät
- Kuorma-autot
Se on jarrujärjestelmän olennainen osa, joka varmistaa sen moitteettoman toiminnan ja luotettavuuden. Ominaisuuksiensa, kuten korroosionkestävyyden, kestävyyden ja helpon asennuksen, ansiosta se on täydellinen valinta kaikille, jotka etsivät todistettuja ratkaisuja ajoneuvonsa jarrujärjestelmään.
Paino, kilo
0.2
Tuotenro
fef205f2-ad46-5009-9446-01bf68ecd0cf
4x Banjopultti - ylivuotoaukon läpi - silmukoille M12x1 (Fi12) sinkitty; SR-07
27,96 €
27,96 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja