Adler AD 2270 Superspeed hiustenkuivaaja, vaaleanpunainen
44,99 €
44,99 €
Ke, 16 syys - ma, 21 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet:
Edistyksellinen harjaton moottori: Hiustenkuivaajan teho on 110 000 kierrosta minuutissa, ja se tarjoaa vertaansa vailla olevan tehokkuuden, joka mahdollistaa hiusten nopean kuivaamisen vahingoittamatta niiden rakennetta.
Monipuolinen säätö: AD 2270:ssä on 3 puhallusvoimakkuus- ja 3 lämpötila-asetusta sekä lisäksi kylmäilma-asetus, joten se mahdollistaa tarkan säädön jokaiselle hiustyypille.
Muuttuva lämpötilatila: Innovatiivinen muuttuva kylmä/lämpimän lämpötilan tila mahdollistaa ilmavirran dynaamisen vaihtamisen, mikä on välttämätöntä hiusten suojaamiseksi ylikuumenemiselta.
Ionisointitoiminto: Integroidulla kytkimellä varustettu ionisointitoiminto vähentää staattista sähköä, lisää hiusten sileyttä ja kiiltoa ja minimoi pörröisyyttä.
Intuitiivinen LED-värinäyttö: Helppo navigoida hiustenkuivaajan asetuksissa, mikä takaa helppokäyttöisyyden ja kuivausprosessin hallinnan.
Käyttöturvallisuus: Ylikuumenemissuoja takaa turvallisuuden suojaamalla sekä hiustenkuivaajaa että hiuksia vaurioilta.
Hiljainen käyttö: Optimoidun rakenteensa ansiosta hiustenkuivaaja toimii hiljaisesti, mikä tekee käytöstä miellyttävämpää sekä sinulle että ympärilläsi oleville.
Magneettikiinnikkeet: Magneettinen ilmankeskitin ja diffuusori on helppo kiinnittää ja irrottaa, mikä tarjoaa joustavuutta muotoilussa ja mukautumista erilaisiin tarpeisiin.
Kätevä ilmansuodatin: Magneettisuojalla varustettu irrotettava suodatin tekee puhdistuksesta ja huollosta helppoa ja takaa pitkäaikaisen suorituskyvyn.
Käyttäjämukavuus: Pitkä, 1,8 metrin johto tarjoaa liikkumavapautta muotoilun aikana ja mahdollistaa helpon pääsyn pään jokaiseen osaan.
Tekniset tiedot:
- Harjaton moottori
- 110 000 kierrosta minuutissa
- 3 ilmanopeusasetusta
- 3 lämpötila-asetusta
- Kylmän ilman asetukset
- Vaihdettava lämpötilatila
- Ionisointitoiminto kytkimellä
- Hiusten nopea kuivaus
- Värillinen LED-näyttö
- Ylikuumenemissuoja
- Hiljainen toiminta
- Magneettinen ilmankeskitin
- Magneettinen diffuusori
- Irrotettava ilmansuodatin magneettisella suojuksella
- Virtajohdon pituus: 1,8 m
- Teho: 1600W
- Virtalähde: 220-240V ~50/60Hz
Väri
Vaaleanpunainen
Teho
1600
Paino
790
Tuotenro
c526a5b4-b79b-5df3-a165-b524d65d545d
Suorituskyky | |
|---|---|
Nopeuksien lukumäärä | 3 |
Lämmitystasojen määrä | 3 |
Moottorin nopeus | 110000 RPM |
Suodatus | Kyllä |
Cool shot -toiminto | Kyllä |
Ionitoiminto | Kyllä |
Suunnittelu | |
Tuotteen väri | Vaaleanpunainen |
Johdon pituus | 1,8 m |
Sisäänrakennettu näyttö | Kyllä |
Ohjaustyyppi | Painikkeet |
Irrotettava suodatin | Kyllä |
Ylikuumenemissuoja | Kyllä |
Virranhallinta | |
Teho | 1600 W |
AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
Paino ja mitat | |
Tuotteen leveys | 260 mm |
Tuotteen syvyys | 120 mm |
Tuotteen korkeus | 300 mm |
Paino | 790 g |
Pakkaustiedot | |
Pakkauksen paino | 1,58 kg |
Pakkauksen sisältö | |
Keskittävä suutin | Kyllä |
Diffuusorin pää | Kyllä |
Matkapussi | Kyllä |
Suuttimien lukumäärä | 2 |
Adler AD 2270 Superspeed hiustenkuivaaja, vaaleanpunainen
44,99 €
44,99 €
Ke, 16 syys - ma, 21 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja