
AlleLac Chillout Collection Hybrid -kynsilakka 5 g nro 33
18,18 €
18,18 €
Aiempi alin hinta
18,76 €
Ke, 30 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
AlleLac Chillout Collection Hybrid -kynsilakka 5 g nro 33
Anna ihanien tunteiden syttyä sisälläsi. Hienovaraiset ja hienovaraiset värit, jotka varmasti vievät sinut eteeriseen rauhan ja harmonian tunnelmaan.
Valitse sävysi intohimoisesta ainutlaatuisten pastellivärien kokoelmasta. Yhdistä niitä ihaniksi pareiksi ja luo upeita, majesteettisia ja siroja sommitelmia.
Rakastu jokaiseen yhdeksään inspiroivaan ehdotukseen – herkkiin beigeihin ja pinkkeihin, upeisiin vihreisiin ja korallinpersikkaan, monumentaalisiin harmaisiin tai valkoiseen safiirinsiniseen.
Tutustu AlleLac-hybridi-kynsilakkojen ainutlaatuisiin mahdollisuuksiin! -kokoelmamme erittäin pigmenttisiä -värejä ovat PAKKO HANKINTA jokaiselle -stylistille.
Intensiivisistä sävyistä herkkiin pastellisävyihin - jokainen AlleLac-väri on tae kauniista muotoilusta .
Helppo levitys ja täydellinen koostumus AlleLac-hybridikynsilakkojen ansiosta jopa aloittelijat voivat tehdä manikyyrejä!
Luo ainutlaatuinen manikyyrisi ja korosta persoonallisuuttasi AlleLacin hybridilakoilla
Käyttöohjeet:
Kovettumisaika: UV/LED-lamppu - 30-60 sekuntia.
Varoitukset:
- Vain ammattikäyttöön.
- Säilytä lasten ulottumattomissa.
- Saattaa aiheuttaa allergisen reaktion.
- Vältä aineen joutumista iholle.
- Vältä aineen joutumista silmiin.
- Lue käyttöohjeet huolellisesti.
Tuotenro
62bc3d49-5f00-55f6-9547-93c120f3f845
AlleLac Chillout Collection Hybrid -kynsilakka 5 g nro 33
18,18 €
18,18 €
Aiempi alin hinta
18,76 €
Ke, 30 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja