Baseus Crystal karkaistu lasi 0,3 mm tabletille Huawei MatePad Pro 12.6\"
23,12 €
23,12 €
To, 29 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Baseus Crystal 0,3 mm karkaistu lasi Huawei MatePad Pro 12.6\" -tabletille
Etsitkö luotettavaa suojaa Huawei-tabletillesi? Baseus karkaistu lasi voi tarjota sen sinulle! Sille on ominaista 9H kovuus ja helppo asennus. Lisäksi sinun ei enää tarvitse huolehtia näytöstäsi, sillä lasi kestää hyvin iskuja, naarmuja ja kulumista. Tästä päivästä lähtien voit käyttää laitettasi turvallisesti!
Turvallisuustakuu
Baseus karkaistu lasi tarjoaa luotettavan suojan Huawei-tabletillesi, sillä sen kovuus on 9H. Lisäksi se kestää iskuja, naarmuja ja kulumista. Sinun ei myöskään tarvitse huolehtia näytölle jäävistä likaisista sormenjäljistä, sillä AF-pinnoite pitää pinnan puhtaana pitkään.
Huolellisesti suunniteltu
Baseus Crystal on suunniteltu suojaamaan tablettiasi, joten sen rakenne on harkittu tarkkaan. Sinun ei tarvitse pelätä laitteesi virheellistä toimintaa, sillä lasi mahdollistaa vaivattoman kosketuskäytön ja virheettömän HD-kuvan. Lisäksi se on erittäin helppo asentaa eikä lisää tabletin kokoa – sen paksuus on vain 0,3 mm.
Silmien suojaus
Baseus karkaistu lasi huolehtii tabletin näytön lisäksi myös silmistäsi. Se suojaa näköäsi haitalliselta siniseltä valolta. Tämän ansiosta voit käyttää laitettasi pitkään rasittamatta silmiäsi.
Tekniset tiedot:
Valmistaja
Baseus
Malli
SGJC120602
Käsittelytyyppi
CNC
Paksuus
0,3 mm
Yhteensopivuus
Huawei MatePad Pro 12.6\"
Tuotenro
5053874e-81dd-50a3-bd79-e441963113df
Baseus Crystal karkaistu lasi 0,3 mm tabletille Huawei MatePad Pro 12.6\"
23,12 €
23,12 €
To, 29 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja