
EPSL03 Rengastiiviste 400 ml - Täyttöpullo
29,12 €
29,12 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
EPSL03 Rengastiiviste 400 ml – Nopea ja tehokas korjaus
EPSL03 on ammattimainen rengastiiviste, joka on suunniteltu sisärenkaattomien renkaiden nopeaan korjaukseen. Levitys tehdään suoraan ilmaventtiilin kautta, mikä mahdollistaa välittömän piston tiivistyksen.
Tärkeimmät tuotteen ominaisuudet:
- Moderni koostumus – perustuu molekyyligeeliteknologiaan, joka voidaan helposti huuhdella pois vedellä.
- Turvallinen renkaille – ei vahingoita kumirakennetta, mahdollistaa täydellisen korjauksen käytön jälkeen.
- Yhteensopivuus – toimii minkä tahansa kompressorin kanssa, joka tukee standardeja Schrader-venttiilejä.
- Laaja lämpötila-alue – toimii ääriolosuhteissa -30 °C - +70 °C.
Helppo käyttö
Tiivistysaineen käyttöön tarvitset ilmakompressorin , joka ruiskuttaa nestettä suoraan renkaaseen. Tämä tuote on ihanteellinen hätätilanteissa, sillä se tiivistää reiän nopeasti.
Yhteensopiva minkä tahansa kompressorin ja EPAP09-sarjan kanssa
EPSL03:a voidaan käyttää minkä tahansa kompressorin kanssa, joka tukee standardeja Schrader-venttiilejä. Se on myös täydellinen täydennys korjaussarjalle, jossa on kompressorimalli EPAP09 . Katso kompressorin sisältävä sarja EPAP09 >gt;>gt;
Liitäntä:
- Autoteollisuuden Schrader-venttiili (AV) Säilytyslämpötila:
- -30 °C - +70 °C Käyttölämpötila:
- -30 °C - +70 °C Tilavuus:
- 400 ml Viimeinen käyttöpäivä:
- 5 vuotta pakkauksesta valmistuspäivämäärä
Tuotenro
effc8054-8aa6-51be-bb40-3d3313cc8ac9
EPSL03 Rengastiiviste 400 ml - Täyttöpullo
29,12 €
29,12 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja