






FM-lähetin USB Bluetooth -adapteri tupakansytyttimen kautta
9,99 €
9,99 €
Aiempi alin hinta
10,99 €
Pe, 18 syys - to, 24 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
FM-lähetin on monitoiminen tuote, se on MP3 Bluetooth -soitin. Voit liittää siihen USB-tikun, microSD-kortin ja puhelimen. Lähettimessä on kaksi USB-porttia, joita voidaan käyttää sekä laitteiden lataamiseen että USB-tikun liittämiseen musiikkimme kanssa. Lähettimessä on handsfree-toiminto, joten sinun ei tarvitse pitää puhelinta kädessäsi puhelun aikana ajon aikana. Siinä on digitaalinen näyttö, joka on valaistu sinisellä. Siinä on myös multimediapainikkeet puheluiden vastaanottamiseen, musiikin äänenvoimakkuuden säätämiseen ja kappaleiden vaihtamiseen.
Lähetin saa virtansa tupakansytyttimen pistorasiasta eikä vaadi johtoja. Se käynnistyy, kun käynnistät moottorin, ja yhdistyy automaattisesti puhelimeesi, jotta voit nauttia suosikkimusiikistasi heti, kun käynnistät auton.
LÄHETTIMEN KÄYNNISTÄMINEN:
1. Aseta laite 12 V:n pistorasiaan (tupakansytytin).
Valitse käyttämätön FM-taajuus autostereostasi. 3.
Kun lähetin näyttää FM-taajuuden, pidä vihreällä kädellä varustettua painiketta painettuna. Käytä sitten vasenta ja oikeaa painiketta valitaksesi aseman, jonka olet aiemmin valinnut radiossasi. 4.
4) Kun radio ja lähetin on asetettu samalle taajuudelle, voimme siirtyä puhelimemme Bluetooth-asetuksiin.
5. Valitse laite nimeltä \"X8\" ja yhdistä se puhelimeesi.
6. Kun ne on yhdistetty, voimme alkaa toistaa musiikkia langattomasti.
TEKNISET TIEDOT:
Tuotekoodi: 10041
Virtalähde: DC 12V-24V
FM-taajuusalue: - 87,5 - 108,0 MHz
Handsfree-sarja
Sisäänrakennettu USB-laturi
Bluetooth-versio: 4.2
Paino, gramma
44
Tuotenro
6d4e5384-0bb9-5816-b1c2-d89af5aa8fc5
FM-lähetin USB Bluetooth -adapteri tupakansytyttimen kautta
9,99 €
9,99 €
Aiempi alin hinta
10,99 €
Pe, 18 syys - to, 24 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja