Jarrusatulan työkalu punainen teräs räikkämännän takaisinkelauslevityssarja autojen jarruhuoltoon
44,99 €
44,99 €
To, 24 syys - pe, 25 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä jarrusatulan puristustyökalu on suunniteltu ammattimaiseen jarrun huoltoon, mukaan lukien jarrupalojen vaihto, männän nollaus ja monenlaiset muut jarrutustehtävät. Jarrunlevittimessä on 360 astetta kääntyvä lukkorengas, joka on sijoitettu kahden laajennuslevyn väliin, mikä mahdollistaa asettamisen mistä tahansa suunnasta monipuolisiin ja tehokkaisiin jarrutustoimintoihin. Integroitu magneetti tarjoaa vahvan imun, pitäen suuremmat levyt tukevasti paikoillaan ja estäen niitä putoamasta tai vääntymästä käytön aikana, varmistaen luotettavan korkean suorituskyvyn joka kerta.
Laajennuslevyt on valmistettu 1/8 tuuman paksuisesta ensiluokkaisesta teräksestä, mikä tarjoaa poikkeuksellisen kovuuden ja lujuuden vaurioiden, taipumisen ja muodonmuutosten kestämiseksi jopa suuren paineen alaisena. Punainen vipukahva on ergonomisesti suunniteltu liukumattomalla pinnalla, tarjoten mukavan ja turvallisen otteen, joka vähentää käsien rasitusta ja minimoi loukkaantumisriskin pitkäaikaisessa käytössä.
Tuotetyyppi: Jarrusatulan puristustyökalu
Materiaali: Ensiluokkainen teräs
Tarkoitus: Suunniteltu jarrulevyjen vaihtoon, mäntien nollaukseen, jarrupalojen vaihtoon ja muihin olennaisiin jarrun huoltotehtäviin.
Paketti sisältää:
1 x Jarrusatulan puristustyökalu
2 x Laajennuslevy
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuotteesta ongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
afa84cd1-85dd-599d-b830-1b49c50d74e8
Jarrusatulan työkalu punainen teräs räikkämännän takaisinkelauslevityssarja autojen jarruhuoltoon
44,99 €
44,99 €
To, 24 syys - pe, 25 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja