Keinotekoiset eukalyptusoksat piikkiin kiinnitettynä CV42333 20 kpl
152,03 €
152,03 €
Ti, 20 loka - to, 22 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
KEINOTEKOISESTI VALMISTETTUJA EUKALYPTUSPUIKKOJA 20 KPL
Tuotteen ominaisuudet:
• Koristeellinen setti keinotekoisia eukalyptuspuita puikkoina, tarkoitettu kimppujen, seppeleiden ja kukka-asetelmien luomiseen.
• Setti sisältää 20 erillistä piikkiä, joissa on pyöreitä lehtiä, jotka ovat saaneet inspiraationsa luonnon eukalyptuksesta.
• Jokainen elementti on noin 10 cm pitkä, joten se sopii täydellisesti koristeiden tarkkaan täydentämiseen.
• Tummanvihreät, hienovaraisesti varjostetut värit antavat lehdille luonnollisen ja elegantin ilmeen.
• Näkyvät lehtisuonet korostavat niiden rakennetta ja parantavat niiden koristeellista luonnetta.
• Erilliset huiput mahdollistavat data-start="657" data-end="692">vihreiden vapaan järjestelyn valmistellun pinnan eri paikkoihin koostumus.
• Elementtejä voidaan käyttää yksittäin tai yhdessä luomaan tiheä ja levittyvä täyte.
• Keinotekoinen eukalyptus sopii hyvin yhteen ruusujen, pionien, liljojen, krysanteemien ja kausikukkien kanssa.
• Koriste ei haalistu, ei vaadi kastelua ja sitä voidaan käyttää toistuvasti.
Tekniset tiedot:
• Tuotetyyppi: keinotekoinen koristeellinen eukalyptus plektrassa.
• Setin osien lukumäärä: 20 osaa.
• Yhden plektran pituus: noin 10 cm.
• Väri: tummanvihreä, varjostettu.
• Lehden muoto: pyöreä ja hieman soikea.
• Viimeistely: matta, näkyvä juovitus.
• Kiinnitystapa: erilliset piikit.
• Muotoilumahdollisuus: kyllä, varovasti.
• Leikkaamismahdollisuus: kyllä.
• Pakkaus: muovipussi ripustuskoukulla.
20 erillistä piikkiä
Pakkaus sisältää 20 erillistä noin 10 cm pitkää elementtiä, jotka voidaan vapaasti järjestää kimpuksi, seppeleeksi tai koristeeksi.
Plektroja voidaan käyttää yksittäin tai yhdistetty useiden kappaleiden ryhmiin säätämällä vihreyden määrää valmiin asetelman koon mukaan.
LUONNOLLISEN NÄKÖISET LEHDET
Pyöreä muoto, vihreä varjostus ja selvästi erottuvat suonet viittaavat luonnollisen eukalyptuksen ulkonäköön.
Pienet oksat sopivat erityisen hyvin pieniin pöytäasetelmiin, seppeleisiin, pöytäkoristeisiin ja kukka-asetelmiin.
KIMPPUIHIN JA SEPPELEISIIN
Eukalyptusta voi käyttää koristeena:
• tekokukkien kimppuihin,
• kausi- ja juhlakoristeisiin,
• seppeleisiin ja köynnöksiin,
• hautakiviasetelmiin,
• hää- ja erityistilaisuuksien koristeluun,
• lahjojen koristeluun ja laatikot,
• pöytien, kynttilänjalkojen ja kukkaruukkujen koristeluun,
• floristisiin ja käsityöprojekteihin.
HELPPO JÄRJESTELLÄ JA MUOTOILLA
Erilliset tiedostot helpottavat jokaisen elementin tarkkaa sijoittamista haluttuun paikkaan. Ne voidaan kiinnittää kukkavaahtoon, polystyreeniin, ruukkualustaan tai kiinnittää seppeleisiin ja muihin koristepohjiin.
Tarvittaessa piikkejä voidaan muotoilla tai lyhentää varovasti sopivalla työkalulla.
KESTÄVÄÄ KORISTEITA ILMAN HUOLTOA
Keinotekoinen eukalyptus ei vaadi kastelua, valoa tai säännöllistä hoitoa. Sitä voidaan säilyttää ja käyttää uudelleen useita kertoja erilaisissa järjestelyissä.
Ulkonäön virkistämiseksi poista vain pöly varovasti lehtien pinnalta.
Paino, kilo
0
Tuotenro
ccc6d92c-044a-548b-aba5-d2f9d19ce476
Keinotekoiset eukalyptusoksat piikkiin kiinnitettynä CV42333 20 kpl
152,03 €
152,03 €
Ti, 20 loka - to, 22 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja