
Molly Nails Flashing Lights Neon Fig Fiction HEMA/Di-HEMA-vapaa hybridilakka 8g nro 648
24,17 €
24,17 €
To, 1 loka - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Molly Nails Flashing Lights Neon Fig Fiction Hybrid Polish HEMA/Di-HEMA Free 8g nro 648
Molly Nails on uusi kynsituotteiden tuotemerkki, jonka valikoima perustuu Hema Free -koostumukseen, mikä tarkoittaa, että se sopii herkille kynsilevyille.
Täydellinen peitto vain yhden kerroksen jälkeen!
Kunkin tuotteen kapasiteetti on 8 grammaa , mikä riittää moniin tyyleihin.
Täydellisen kermainen koostumus, kaksoispigmentaatio ja innovatiivinen koostumus tekevät tästä hybridikynsilakasta helposti levitettävän. Löydä täydellinen yhdistelmä väriä ja kätevyyttä - kynsilakkamme tarjoaa paitsi ainutlaatuisen sävyn, myös erinomaisen peittävyyden vain yhdellä kerroksella ___HtM1P14CEhO1D3R__. ___HtM1P14CEhO1D3R__ Tarkka sivellin on mukautettu tuotteen tiheyteen. Violetti on mystinen väri, joka ilmaisee enemmän kuin tuhat sanaa. Se on omaperäisyyttä, viehätystä, mutta myös rohkeutta erottua joukosta. Lisää tähän miljoonat kimaltelevat hiukkaset, valosta riippuva sävynvaihto ja erinomainen peittokyky – meillä on vastaus kysymykseesi todella omaperäisestä ilmeestä! Fig Fiction -sävyllä on mahdotonta olla huomaamatta.
Koostumus HEMA-/Di-HEMA-vapaa. Käyttöohjeet:
Levitä kerros hybridilakkaa kovettuneelle pohjamaalille ja anna kovettua lampussa. Tarvittaessa levitä toinen värikerros ja anna kovettua uudelleen.
Lopuksi levitä päällyslakka tai jatka koristeluun. Kovetusaika:
LED/UV-lamppu 48 W - 30-60 sekuntia.
Lue käyttöohjeet huolellisesti.
Tuotenro
5c07691e-2b64-5621-b44d-a63ffdead3ea
Molly Nails Flashing Lights Neon Fig Fiction HEMA/Di-HEMA-vapaa hybridilakka 8g nro 648
24,17 €
24,17 €
To, 1 loka - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja