




Mollylac - Geelilakka - I'm The Nudelover - Nr524 - 5g UV-geeli/LED
16,77 €
16,77 €
Ti, 29 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Gel Lacquer - I'm The Nudelover
I'm the Nudelover - yhdeksän jännittävää väriä, jotka on suunniteltu virheetöntä manikyyriä varten. Hienovarainen ja ainutlaatuinen, mutta ändå flirttaileva ja jännittävä. Yhdistetyt sävyt, joista voit yhdistää yllättäviä sävellyksiä. Jokaisella värillä on erilainen tarina. Kumman valitset päällesi? kätesi? Korosta naisellisuuttasi ja syvälle kätkettyä kauneuttasi.
Valitse poikkeuksellinen laatu; Molly Lac ♥ hybridi kynsilakka
♥ 1 peittokerros
♥ Täydellinen rakenne
♥ Täydellinen pigmentti
♥ Säilyvyys jopa 4 viikkoa
♥ Ei sisällä formaldehydiä, DBP:tä ja tolueenia
♥ Asetonipohjaisiin nesteisiin liukeneva liotustuote
Käyttöohjeet:
1. Valmistele kynsilevy (poista kynsinauhoja ja kynsinauhoja esim. sähköviilalla, tasoita levy valitun asteen viilalla tai kiillotusaineella).
2. Poista rasva levystä, levitä sitten ohut kerros tähän kokoelmaan tarkoitettua alustaa ja koveta.
3. Levitä kerros valittua väriä ja koveta LED-lampussa ( Toimenpide voidaan toistaa. Erittäin ohuita kerroksia tulee levittää korkean pigmentaation vuoksi).
4. Käytä loistaaksesi erityisesti tähän mallistoon suunniteltua päällyslakkia - taas kovaa lampussa, muista suojata myös vapaa reuna. Ravista hyvin ennen käyttöä.
Kovettumisaika: Led-lamppu 48W -30sek
Tuote: Mollylac
Tuotenro
e9d60b65-8437-53c1-93bc-f0ee8059ee76
Tuotetiedot | |
|---|---|
EAN | 5903990500138 |
Mollylac - Geelilakka - I'm The Nudelover - Nr524 - 5g UV-geeli/LED
16,77 €
16,77 €
Ti, 29 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja