



Mollylac - Jack toppi - Juhla - 5 ml - UV-geeli/LED - Pintamaali
14,99 €
14,99 €
To, 1 loka - ti, 6 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Mollylac - Jack toppi - Juhla
Sekoita ja leikkiä väreillä - jätä viimeistely Jack Topille! Uudet värit päälle lempimaailmasi, joka muuttaa ilmeesi taideteokseksi vain hetken.
Tässä ne ovat – valikoima ainutlaatuisia kiviefektihousuja suosikkiväreissäsi. Ainutlaatuiset, epäsäännölliset hiukkaset, jotka ovat ylhäällä, antavat sinun muuttaa tavallisesta manikyyristä mielenkiintoisen koostumuksen, jota et ohita välinpitämättömästi!
Ainutlaatuinen valikoima tyyliä ja ainutlaatuinen tehoste, olipa väri mikä tahansa kiinnitä yläosa. Yksinkertainen tapa vaihtaa manikyyri päälle; ainutlaatuinen makeinen sekä kotona että töissä; värillinen pohja, juuri sellainen kuin haluat.
Varhainen ja ainutlaatuinen! Kyllä, siitä Jack Top MollyLac on kyse.
Käyttöohje:
Levitä välikerros tietyllä liikkeellä ja levitä koko pinnalle, muista suojata vapaa reuna kuten Jos kyseessä on tavallinen yläosa, koveta vähintään 60 sekuntia LED-/kaksois-LED-lampussa. Lampusta poistamisen jälkeen on suositeltavaa odottaa 20-30 sekuntia ennen kuin kosketat tai laitat kynsinauhoöljyä.
Kovettuminen: LED-lamppu min. 48 W - 1 min. 36 W UV-lamppu - 2 min.
Huomio! Pidätkö mieluummin mattapintaisesta viimeistelystä, jossa on kimaltelevia hiukkasia lempivärisi? Sinun tarvitsee vain mattapinta huolellisesti korkealaatuisella kiillotuskoneella tai käyttää mattapintaista, kuten Satin Top MollyLac -toppia.
Koko: 5 ml
Tuotemerkki: Mollylac
Väri
MultiColor
Tuotenro
41c93ef1-c781-54bc-9db3-ffa20f656590
Tuotetiedot | |
|---|---|
EAN | 5903990508615 |
Mollylac - Jack toppi - Juhla - 5 ml - UV-geeli/LED - Pintamaali
14,99 €
14,99 €
To, 1 loka - ti, 6 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja