Ilmainen toimitus yli 29 €
Ilmainen toimitus yli 29 €
Asiakaspalvelu
MollyLac Madame French Couture -hybridikynsilakka! 10 g nro 426

MollyLac Madame French Couture -hybridikynsilakka! 10 g nro 426

20,40 €

20,40 €

Muutama jäljellä

Ke, 30 syys - pe, 2 loka


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja


Tuotteen kuvaus

MollyLac Madame French Couture! Hybridilakka 10 g nro 426

Madame French on kokoelma 9 herkkää hybridilakkaa ranskalaiseen manikyyriin. Peräti kahdeksan niistä sisältää hienovaraisia hiukkasia, jotka hohtavat hillitysti auringossa.

Pörröinen, vaahtokarkin tavoin hento pilvi on väri 426 Couture! Madame French -mallistosta. Pienen persikanväripisaran ja vaniljasumun ansiosta se saa ainutlaatuisen hillityn eleganssin. Uskomattoman herkkien ja hienovaraisten kultahiukkasten lisääminen tekee siitä katseenvangitsevan ja täydellisen kaikille meille, jotka etsivät arkipäivän manikyyriä hillityllä glam-tyylillä.

Mikä erottaa tämän kokoelman muista?

  • Ajaton sävyvalikoima, joka sopii täydellisesti kaikkiin vuodenaikoihin ja häämanikyyreihin.
  • Erinomainen koostumus helpottaa työskentelyä.
  • Täydellinen kestävyys ja helppo poistaa viilalla, kynsiviilalla tai asetonipohjaisilla nesteillä.

Valitse MollyLac-hybridi-kynsilakkojen poikkeuksellisen laadukkaat tuotteet:

  • peittävyys yhden kerroksen jälkeen
  • täydellinen koostumus
  • erinomainen pigmentti
  • kesto jopa 4 viikkoa
  • liukenee asetonipohjaisiin nesteisiin (liukenee)

Käyttöohjeet:

  • Valmistele kynsilevy (työnnä kynsinauhat ja kalvot taaksepäin esimerkiksi kynsiviilalla, puutikulla tai taltalla, mattalevy viilalla tai hienovaraisella, valikoidulla karkeudella varustetulla kiillotustyökalulla).
  • Poista rasva kynsilevystä, levitä ohut kerros kynsilevylle tarkoitettua pohjalakkaa ja koveta valmistajan suositteleman kovetusajan mukaisesti.
  • Levitä ensimmäinen kerros valitsemaasi väriä ja koveta lampussa. Toista toisen kerroksen kanssa. Levitä erittäin ohuita kerroksia värien voimakkaan pigmentin vuoksi. Huomaa: hiukkasia sisältävien värien kohdalla suosittelemme tuotteen sekoittamista hyvin ennen levittämistä.
  • Viimeistele ulkonäkö levittämällä päällyslakka ja koveta uudelleen lampussa muistaen suojata myös vapaa reuna!
  • Manikyyrin jälkeen voit levittää MollyLac-kynsinauhaöljyä.
  • Kovettumisaika: LED-lamppu 48W -30s

    Varoitukset:

    • Tuote vain ammattikäyttöön.
    • Säilytä lasten ulottumattomissa.
    • Saattaa aiheuttaa allergisen reaktion.
    • Lue käyttöohjeet huolellisesti.

    Paino, gramma

    10

    Tuotenro

    fe593786-5c64-5311-9fbb-c782f5e5881b

    MollyLac Madame French Couture -hybridikynsilakka! 10 g nro 426

    20,40 €

    20,40 €

    Muutama jäljellä

    Ke, 30 syys - pe, 2 loka


    Turvallinen maksaminen

    14 päivää avoin osto


    Myyjä ja toimittaja