NC-559-ASM tahna 100 g + juoksute 223 + pakkaus
28,95 €
28,95 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tämä pakkaus on täydellinen valinta ammattilaisille ja tee-se-itse-harrastajille, jotka arvostavat laatua ja tarkkuutta juottamisessa. Amtech NC-559-ASM:n ja RMA-223 juoksukkeen yhdistelmä geelimäisessä koostumuksessa takaa poikkeuksellisen helpon levityksen ja minimoi puhdistuksen tarpeen. Pakkaus sisältää myös levitystyökalun, mikä tekee siitä kattavan ratkaisun monimutkaisiin juotostehtäviin. Valitsemalla tämän setin investoit työsi tehokkuuteen ja turvallisuuteen.
Amtech NC-559-ASM juotosfluksi 100 g
✅ Geelin kaltainen koostumus helppoon levitykseen: Amtech NC-559-ASM -juotosfluksilla on geelimäinen koostumus, joka helpottaa tarkkaa ja kohdennettua levitystä.
✅ Ympäristöystävällinen No-Clean-juotos UV-lisäaineella: Tämä on No-Clean-juotos, joka on rikastettu ainutlaatuisella UV-reaktiivisella ainesosalla, joka mahdollistaa levitysvirheiden helpon havaitsemisen ja korjaamisen silkkipainotekniikassa.
✅ ASM-sarja tarjoaa vähemmän haitallisia höyryjä: Osa ASM-sarjaa, joka tunnetaan haitallisten höyryjen päästöjen vähentämisestä, mikä on tärkeää käyttäjän mukavuuden ja turvallisuuden kannalta manuaalisen työn aikana.
✅Helppo jäämien poisto: Juotosfluksiinin jäämät voidaan poistaa tehokkaasti liuottimilla, kuten isopropanolilla, mikä helpottaa puhtaana pitämistä juottamisen jälkeen.
Amtech NC-559-ASM-fluksi on edistynyt ratkaisu, joka tukee juotosprosessia geelimäisen koostumuksensa ja UV-valon avulla tapahtuvan virheiden havaitsemiskyvyn ansiosta, mikä lisää tarkkuutta ja tehokkuutta. ASM-sarja parantaa käyttöturvallisuutta vähentämällä haitallisia höyryjä.
Valmistanut amtech USA,
pakkaus amtech China.
RMA-223 Juotejuoste / Juotesarja 10cc + Mäntä + Neula Annosteluun
✳️Sarjaan sisältyy:
1️⃣ Geelijuoste RMA-223 10cc
2️⃣ Suora mäntä
3️⃣ Annosteluneula 19G:lle Juoksute
❌ Alla olevassa kuvassa oleva piirilevyn pidike EI sisälly sarjaan, kuvassa on esimerkki käytöstä.
RMA-223 10cc juotosfluksi / juoksute
✅ Korkealaatuinen juotosfluksi
✅ Helppo levittää
✅ Ei vaadi puhdistusta (EI puhdas)
✅ Helppo levittää geelimäinen koostumus.
⚡ Juoksute, jolla on korkea intensiteetti ja juotospinnan kostuvuus. Ei heikennä elektronisten komponenttien IC- ja piirilevyjen ominaisuuksia. Fluksia käytetään myös vaurioituneiden pallojen korjaamiseen sekä juottamiseen ja juotoksen poistoon esimerkiksi matkapuhelinten BGA-järjestelmissä.
✳️ Ominaisuudet:
✔️ Helppo levittää
✔️ Korkea intensiteetti
✔️ Korkea pinnan kostuvuus Juotos
✔️ Ei heikennä elektronisten komponenttien ominaisuuksia
✔️ EI puhdistusta - ei vaadi puhdistusta
✔️ Helppo levittää ansiosta geelimäinen koostumus
✔️ Estää sulan juotteen tarttumisen
✔️ Ei syövy
✔️ Pakollinen jokaiseen käyttöön
Lasta, lasta, muurauslasta juoksutteen levittämiseen
Lasta, muurauslasta, joka on suunniteltu pastojen, juoksutteiden ja juoksutteiden levittämiseen ja levittämiseen juotosprosesseissa.
Parametrit:
- Kuvion leveys: 10 mm
- Kuvion pituus: 120 mm
✳️ Sisältyy:
- Amtech-juotosfluksi NC-559-ASM 100 g
- Setti: Juotosfluksi RMA-223 10cc + Mäntä + Annosteluneula
- Lasta, lasta, muurauslaasta fluksin levittämiseen
Paino, kilo
0.5
Tuotenro
acceffa5-f099-541c-bdca-1ad555958518
Tekniset tiedot | |
|---|---|
Kunto | Uusi |
Mark | Techrebal |
Malli | SET-7037-396F9 |
NC-559-ASM tahna 100 g + juoksute 223 + pakkaus
28,95 €
28,95 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja