
Ntn Premium Ambrosia Collection Hybrid -kynsilakka 5 g nro 158
18,20 €
18,20 €
Ma, 28 syys - ke, 30 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Ntn Premium Ambrosia Collection Hybrid -kynsilakka 5g nro 158
Viehättävä kokoelma ultrafeminiinisiä värejä, jotka ovat täynnä armoa, tyylikkyyttä ja eteerisyyttä. Paletti sisältää mielenkiintoisia tarinoita, jotka on tallennettu monivärisiin yhdistelmiin ja ainutlaatuisiin sävyihin. Rakastamme tyttömäisiä värejä, ja loimme tämän intohimoisen kokoelman epätavanomaiset, kauniit sävyt mielessämme. Sekoita värien kimallus ja katoavaisuus. Korosta persoonallisuuttasi ripauksella glitteriä, ja lookisi on aina ainutlaatuinen. Ainutlaatuisia sävyjä, jotka pukevat sinut kauneimpaan asusteeseen – manikyyriisi.
Mikä väri inspiroi sinua luomaan uusia, mielenkiintoisia luomuksia?
158. Vaaleanpunaisen ja beigen yhdistelmä mielenkiintoisessa kokoonpanossa ja lämpimissä sävyissä. Herkkyyttä ja eteerisyyttä puhtaimmassa muodossaan.
Käyttöohjeet:
1. Valmistele kynsilevy valitsemallasi tekniikalla ja poista epiteeli, kynsinauhat ja lika.
2. Poista rasva kynnestä puhdistusaineella ja käytä halutessasi kynsienpohjustajaa/pohjustajaa
3. Levitä ohut kerros valittua väriä ja koveta LED- tai UV/LED-lampussa (Vaiheen voi toistaa tarvittaessa. Muista levittää hyvin ohuita kerroksia värien voimakkaan pigmentoitumisen vuoksi.)
4. Lisää kiiltoa ja kestävyyttä peittämällä koko pinta päällyslakalla - koveta koko kynsi lampussa. Muista suojata myös vapaa reuna, jotta voit nauttia muotoilustasi pidempään!
Kovettumisaika: 48 W:n LED-lamppu - jopa 60 sekuntia (riippuen kerroksen paksuudesta ja pigmenttiasteesta, kovettumisaika on sama kaikille väreille ja kokoelmille)
Ravista ennen käyttöä.
Varoitukset:
- Vain ammattikäyttöön.
- Säilytä lasten ulottumattomissa.
- Saattaa aiheuttaa allergisen reaktion.
- Vältä aineen joutumista iholle.
- Vältä aineen joutumista silmiin.
- Lue käyttöohjeet huolellisesti.
Tuotenro
aa25e5f9-71cf-5634-b3e7-68744849493a
Ntn Premium Ambrosia Collection Hybrid -kynsilakka 5 g nro 158
18,20 €
18,20 €
Ma, 28 syys - ke, 30 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja