
NTN Premium Birthday Party Collection HEMA/Di-HEMA-vapaa hybridikynsilakka 5 g nro 47
18,62 €
18,62 €
To, 1 loka - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
NTN Premium Birthday Party Collection HEMA/Di-HEMA Free Hybrid -kynsilakka 5 g nro 47
Anna itsellesi ripaus unohtumattomuutta ja epätavanomaista eleganssia uusimman Birthday Party -kokoelman avulla. Savuinen, tuhkanharmaa vai kenties vahva ja ilmeikäs? Yksi asia on varma - pinkki näyttää missä tahansa versiossa erittäin naiselliselta ja herkältä, valitsemistasi asusteista riippumatta.
47. Herkkä, vaaleanpunainen sävy, joka lisää hienovaraisuutta ja herkkyyttä tyyliisi. Voit käyttää sitä ranskalaiseen manikyyriin tai baby boomer -tyyleihin.
Kaava HEMA/Di-HEMA-vapaa.
Ntn Premium ovat kauneimpia, tarkoin valittuja värejä, jotka olemme koonneet erittäin mielenkiintoisiksi ja intohimoisiksi kokoelmiksi. Kun kokeilet tätä, palaat aina NTN PREMIUMiin - tulet rakastamaan tätä merkkiä sen pigmentin ja kestävyyden vuoksi.
Käyttöohjeet:
Kovetusaika: 48 W LED/UV-lamppu - 30–60 sekuntia.
Varoitukset:
- Säilytä lasten ulottumattomissa.
- Saattaa aiheuttaa allergisen reaktion.
- Vältä aineen joutumista iholle.
- Vältä aineen joutumista silmiin.
- Lue ohjeet huolellisesti.
Tuotenro
4a1dda80-d48d-5086-ae7d-be9474780aa8
NTN Premium Birthday Party Collection HEMA/Di-HEMA-vapaa hybridikynsilakka 5 g nro 47
18,62 €
18,62 €
To, 1 loka - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja