Palloventtiilin lukituslaite, vakioturvalukko 1 2/9 tuuman - 3 tuuman putken halkaisijalle, suuri LBV-01
24,99 €
24,99 €
Ma, 26 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä palloventtiilin lukituslaite on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, joka tarjoaa erinomaisen korroosionkestävyyden, lämmönkestävyyden ja suorituskyvyn sekä korkeissa että erittäin matalissa lämpötiloissa. Sen erittäin luja rakenne tekee siitä sopivan DN50–DN200-palloventtiileille, mikä takaa luotettavan ja kestävän käytön.
Lukituslaite soveltuu putkien ulkohalkaisijoille 31 mm:stä 76 mm:iin, kahvan leveys on 48 mm ja kahvan paksuus 12,7 mm, mikä takaa tarkan istuvuuden erilaisiin standardiventtiilikokoonpanoihin.
Tämä tuote on suunniteltu työvoimaa säästäväksi, helppokäyttöiseksi ja yksinkertaiseksi asentaa. Se on tukeva ja kestävä, vähentää vastusta tuotteen osissa ja estää tehokkaasti tahattoman kosketuksen, luvattoman käytön tai virheellisen käytön, mikä parantaa turvallisuutta työpaikallasi.
Sopeutuu erilaisiin ankariin ympäristöihin, sileä ja tarkka muottipinta kestää ruostetta erinomaisen työnjäljen ansiosta. Ruostumaton teräsmateriaali varmistaa palloventtiilin kahvan tiukan lukituksen, tarjoten korkean lämpötilan kestävyyden ja liuottimien kestävyyden. Tämä mahdollistaa lukituslaitteen paremman kestävyyden vaativissa olosuhteissa samalla kun se suojaa palloventtiiliä haitallisilta vaikutuksilta.
Turvallisuuden varmistamiseksi tämä lukituslaite soveltuu metallurgiaan, lämmitykseen, höyrynjakeluun, vedenjakeluun ja kaasuun, öljytuotteisiin, putkistoihin, sähkövoimaan, lääketieteeseen ja kaikkiin muihin ruuviventtiileillä varustettuihin venttiileihin. Se toimii kriittisenä turvatoimenpiteenä tahattoman käytön estämiseksi.
Tuotetyyppi: Palloventtiilin lukituslaite
Malli: LBV-01
Materiaali: Ruostumaton teräs
Tarkoitus: Soveltuu metallurgiaan, lämmitykseen, höyrynjakeluun, vedenjakeluun ja kaasuun, öljytuotteisiin, putkistoihin, sähkövoimaan, lääketieteeseen ja muihin ruuviventtiileillä varustettuihin venttiileihin turvallisuuden varmistamiseksi
Soveltuu DN50-DN200-palloventtiileille
Soveltuva putken halkaisija: Noin 31 ~ 76 mm / 1,22 ~ 2,99 tuumaa
Soveltuva kahvan leveys: Noin 48 mm / 1,89 tuumaa
Soveltuva kahvan paksuus: Noin 12,7 mm / 0,5 tuumaa
Paketti sisältää: 1 x palloventtiilin lukituslaite
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää jälkimyyntipalvelua.
Tuotenro
4c5f26cd-567a-591b-bf14-0c6be2a842b0
Palloventtiilin lukituslaite, vakioturvalukko 1 2/9 tuuman - 3 tuuman putken halkaisijalle, suuri LBV-01
24,99 €
24,99 €
Ma, 26 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja