Peili puoliympyräinen halkaisija 100x50 cm viistotuilla reunoilla klassinen kehyksetön
111,13 €
111,13 €
Ma, 21 syys - ke, 23 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
- Koko: 100x50cm (Puoli peilin halkaisija 80cm)
- Lasuksen paksuus: 4mm – tarjoaa kestävyyden ja vahvuuden.
- Hiomareuna: C-Kant, lisäeleganssia varten.
- Asennus: Peili valmis liimattavaksi
✔️ JM-Glassin kanssa koet paitsi erinomaisen tuotteen laadun, myös kompromissitonta tyytyväisyyttä ja eleganssia, jotka tuovat kotiisi ainutlaatuisen ilmapiirin.
▶️ OSTAESSA TÄYTYY LISÄTÄ SEURAAVAT TIEDOT- Peili liimattavaksi vai ripustettavaksi.
✅ Mahdollisuus liimata huonekalujen ripustimet ja liittää kiinnitysruuvit peilin ripustamiseen, tämä palvelu on ilmainen, mutta pyydämme antamaan tämän tiedon tilausta tehdessä, jos tieto puuttuu, peili lähetetään ilman ripustimia.
✔️Huolehdimme siitä, että jokainen peili turvallisesti asiakkaalle. Siksi kuljetus tapahtuu erityisesti suunnitelluissa viisikerroksisissa korkean painon kartongissa, ja lisäsuojan tarjoavat kuplamuovi ja kuljetusvaahto. Jos kuljetus ennakoii odottamattomia haasteita ja tuote saapuu vaurioituneena, taatamme ongelmattoman vaihdon. Kaikki vaihtoon liittyvät muodollisuudemme huolehdimme me, kunnioittaen aikaasi ja luottamustasi.
Alla oleva kuva tyytyväiseltä asiakkaalta:
Peilit tehdään tilauksesta, pyydämme harkitsemaan ostokset.
Paino, kilo
8
Tuotenro
da498e19-1d47-5575-ac2a-c25a6b9454bd
Peili puoliympyräinen halkaisija 100x50 cm viistotuilla reunoilla klassinen kehyksetön
111,13 €
111,13 €
Ma, 21 syys - ke, 23 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja