Pitaka Aramid Fiber 5000mAh Qi2 MagSafe -varavirtalähde, musta ja harmaa
136,07 €
136,07 €
Ma, 5 loka - ke, 7 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Pitaka Aramid Fiber Qi2 MagSafe -varavirtalähde on erittäin ohut (0,88 cm) ja kevyt (118 g) virtalähde, joka tukee Qi2- ja MagSafe-standardeja.
5000 mAh:n kapasiteetin ansiosta se tarjoaa kätevän latauksen puhelimeesi päivän aikana ilman johtoja, ja sertifioitu langaton lataus jopa 15 W:iin asti takaa nopean ja vakaan latauksen.
Vahvat magneetit pitävät varavirtalähteen tukevasti puhelimen takana myös liikkuessasi, ja aramidikuitukuori erottuu elegantin ulkonäkönsä, kestävyytensä ja miellyttävän tuntuisen pintansa ansiosta.
Ohuen muotoilun ansiosta laite mahtuu taskuun, joten se sopii erinomaisesti matkoille, töihin ja jokapäiväiseen käyttöön.
USB-C-portin avulla voit ladata varavirtalähteen nopeasti ja käyttää sitä myös langallisesti, mikä lisää sen monipuolisuutta. Pitaka Aramid Fiber Qi2 on täydellinen valinta ihmisille, jotka odottavat modernin teknologian, minimalistisen muotoilun ja korkealaatuisen työnlaadun yhdistelmää yhdessä kompaktissa lisävarusteessa.
Sisäänrakennetut akun varaustason ilmaisimet mahdollistavat energian määrän jatkuvan seurannan, ja älykäs lämpötilansäätöjärjestelmä varmistaa turvallisen ja optimaalisen latauksen.
Tekniset tiedot Tuotemerkki pitaka Malli Aramid Fiber Qi2 MagSafe Yhteensopivuus iPhone MagSafella ja Qi2:ta tukevat älypuhelimet / MagSafe-kotelo Akun kapasiteetti 5000 mAh Langaton latausteho Jopa 15 W Langallinen latausteho Jopa 20 W Tulo/lähtö USB-C Materiaali Aramidikuitu, alumiini Väri musta ja harmaa Paino noin 118 g Paksuus noin 8,8 mmPaino, kilo
0.17
Tuotenro
8578ba76-84ac-5a0a-ae53-b91f8157bd91
Pitaka Aramid Fiber 5000mAh Qi2 MagSafe -varavirtalähde, musta ja harmaa
136,07 €
136,07 €
Ma, 5 loka - ke, 7 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja