Sähköpullon sulkijapää metallinen tiukka korkituspala 40-50 mm pulloille
37,99 €
37,99 €
Ke, 30 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä sähköinen korkituskoneen terä on suunniteltu pullonkorkeille, joiden halkaisija on 40-50 mm, tarjoten monipuolisuutta erilaisiin korkitustarpeisiisi. Se sopii monenlaisille pullonkorkeille, varmistaen luotettavan ja tasaisen korkitustuloksen.
Valmistettu ensiluokkaisesta metallimateriaalista, tämä pullon sulkijapää takaa kestävyyden ja pitkäikäisen käytön, jopa vaativissa olosuhteissa. Terä on suunniteltu erityisesti toimimaan sähköisen pullon korkituskoneen kanssa, ja siinä on standardiliitin helppoa ja turvallista kiinnitystä varten.
Varustettu korkealaatuisella kumityynyllä, tämä korkituskoneen pää varmistaa tiukan ja vakaan yhteyden korkin kanssa, edistäen tehokasta ja vaikuttavaa tiivistystä jokaisella käyttökerralla.
Tuotetyyppi: Sähköinen korkituskoneen terä
Materiaali: Metalli, kumi
Korkin halkaisija: Noin 40-50 mm / 1,6-2 tuumaa
Pullon korkeus: Rajoittamaton
Kumityynyn ulkohalkaisija: Noin 60 mm / 2,4 tuumaa
Kumityynyn korkeus: Noin 17 mm / 0,7 tuumaa
Kokonaiskorkeus: Noin 115 mm / 4,5 tuumaa
Paketti sisältää:
1 x Sähköinen korkituskoneen terä
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat etusijalla. Jos löydät tuotteesta ongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
bac51f01-7694-5a9c-9c59-9bf402c8ee5e
Sähköpullon sulkijapää metallinen tiukka korkituspala 40-50 mm pulloille
37,99 €
37,99 €
Ke, 30 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja