TECH-PROTECT A12 3IN1 MAGNEETTINEN MAGSAFE LANGATON LATURI MUSTA
49,21 €
49,21 €
To, 11 kesä - ma, 15 kesä
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tech-Protectin monitoiminen induktiivinen laturi mahdollistaa kolmen laitteen lataamisen samanaikaisesti tai erikseen – iPhonen MagSafe-lukituksella, AirPodsien ja Apple Watchin. Yksinkertainen mutta toimiva mattapintainen muotoilu antaa sille erittäin esteettisen ulkonäön.
Laturissa on myös LED-valo, jota käytetään kosketuspainikkeella.
Modulaarinen rakenne mahdollistaa laitteiden lataamisen eri kokoonpanoissa.
Magneetti pitää kaiken tukevasti paikallaan, ja kaikki lepää vahvojen, liukumattomien kumijalkojen päällä.
Suojausjärjestelmä suojaa kytkettyjä laitteita ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä pitämällä lämpötilan jatkuvasti alhaisena latauksen aikana. Siksi laitteiden jättäminen laturiin jopa useiden tuntien ajaksi on täysin turvallista.
* MagSafe-magneettiominaisuus toimii vain suoraan puhelimen tai MagSafea tukevan, sisäänrakennetulla magneettisilmukalla varustetun kotelon kanssa.
** Jotta induktiivista laturia voitaisiin hyödyntää täysimääräisesti, suosittelemme sen liittämistä verkkovirtalaturiin, jonka lähtöteho on vähintään 35 W.
TUOTTEEN OMINAISUUDET:
- 100 % alkuperäinen
- Pakattu alkuperäispakkaukseen
- Esteettinen
- Tukee langatonta pikalatausta
- USB-C-tulovirta: 9V/4A, 12V/2,5A
- Lähtövirta USB-A: 5V/2A
- Lähtöteho: 15 W (maks.)
- Modulaarinen rakenne
- Mahdollistaa kolmen laitteen samanaikaisen virransyötön
- Mahdollistaa kunkin laitteen erillisen virransyötön
- Magneettinen, vahva liitäntä
PAKKAUS SISÄLTÄÄ:
1 x Tech-Protect laturi
1 x USB-C / USB-C-kaapeli 100 cm
Paino, kilo
0.29
Tuotenro
3bf9e709-1778-53ca-93b9-5799f0e42237
TECH-PROTECT A12 3IN1 MAGNEETTINEN MAGSAFE LANGATON LATURI MUSTA
49,21 €
49,21 €
To, 11 kesä - ma, 15 kesä
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja