









Velour-lattiamatot punaisella reunalla: MAN TGL / TGM kuorma-autoon (2005-)
43,13 €
43,13 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Punareunaiset veluurimatot seuraaviin: MAN TGL / TGM kuorma-auto (2005-)
Auton lattiamatot WLG-CARLUX-RED – toimivuutta ja tyylikästä viimeistelyä punaisilla tikkauksilla!:
WLG-CARLUX-RED-sarjan lattiamatot yhdistävät elegantin mustan värin erottuviin punaisiin tikkauksiin, antaen autosi sisätiloille ainutlaatuisen ilmeen. Kestävästä polypropeenista valmistetut matot suojaavat lattiaa täydellisesti lialta ja hyvin harkitun rakenteensa ansiosta ne pysyvät vakaina ajon aikana.
Tarkka istuvuus ja kumipohja pitävät matot paikoillaan ja säilyttävät samalla siistin ulkonäön. Jos etsit tuotetta, joka parantaa autosi sisätiloja ja tarjoaa samalla suojaa ja mukavuutta, WLG-CARLUX-RED on täydellinen valinta. Tarkka istuvuus ja korkea estetiikka:
Tarjottu tuote
Punareunaiset velour-lattiamatot: MAN TGL / TGM kuorma-autoon (2005-) on suunniteltu yksityiskohtia myöten ja jäljittelee täydellisesti kyseisen ajoneuvomallin lattiaa. Kestävien materiaalien ansiosta matto suojaa auton sisätiloja lialta, kosteudelta ja jokapäiväiseltä kulumiselta säilyttäen elegantin ulkonäkönsä pitkään.
Paino, kilo
1.5
Tuotenro
fbd0eb36-1887-53e0-a744-159b89756fb5
Tekniset tiedot | |
|---|---|
Merkki / Valmistaja | Monikäyttöinen |
Ajoneuvomalli / Käyttötarkoitus | MAN TGL / TGM -kuorma-auto |
Ajoneuvon vuosimalli | 2005- |
Osan tyyppi | Auton matot |
Setin sisältö | Täydellinen sarja (etu + taka) |
Materiaali / Työn laatu | Sametti / Polypropeeni |
Väri | Punainen reuna |
Kiinnitys / Ominaisuudet | Muotoa myötäilevä / Liukumaton tausta |
Paino (kg) | 1,5 kg |
Velour-lattiamatot punaisella reunalla: MAN TGL / TGM kuorma-autoon (2005-)
43,13 €
43,13 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja