Ilmainen toimitus yli 29 € tilauksille
Ilmainen toimitus yli 29 € tilauksille
Asiakaspalvelu
YOSKINE Hokkaido Japan-Enzyme 45+ Ryppyjä ehkäisevä voide peptideillä ja kurpitsaentsyymeillä 50 ml
-2 %

YOSKINE Hokkaido Japan-Enzyme 45+ Ryppyjä ehkäisevä voide peptideillä ja kurpitsaentsyymeillä 50 ml

33,54 €

33,54 €

Aiempi alin hinta

34,36 €

Loppuunmyyty

Ke, 17 kesä - pe, 19 kesä

Kotiinkuljetus


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja


Tuotteen kuvaus

JAPANILAINEN "RYPYNPOISTOVOIDE" - entsymaattinen SUPERVOIDE päivä- ja yökäyttöön yli 45-vuotiaalle iholle. Tarjoaa tehokkaita nuorentavia, silottavia ja ryppyjä ehkäiseviä vaikutuksia. Vähentää laajentuneiden ihohuokosten näkyvyyttä ja mattapintaista ihoa.


Vaikuttavat aineosat:

  • BIOENZYME - "HOKKAIDO" FERMENT - luonnollinen kurpitsaentsyymi, joka on saatu käymisprosessin avulla ja jolla on hellävarainen kuoriva vaikutus. Säännöllisesti päivittäin käytettynä se silottaa ihoa ihanan hyvin ja vähentää jopa syviä ryppyjä, ikään kuin "pyyhkimällä" ne pois ihon pinnalta.
  • SOIJA- JA YOUTH-PEPTIDI - soijaöljyn ja uudistavan tetrapeptidi-7:n aktiivinen kompleksi, joka stimuloimalla kollageenisynteesiä täyttää ja kiinteyttää ihoa sisältäpäin. Sillä on voimakas korjaava vaikutus, joka kohottaa kasvojen muotoja ja vähentää ryppyjä.
  • NO-PORE IDEALIZER - Agarikon-kiinnityssieniuute, jolla on erinomaiset ihonväriä korjaavat, mattapintaa tekevät ja kosteuttavat ominaisuudet. Se poistaa kiiltävän ihon ongelman ja supistaa ihohuokosia näkyvästi.

Käyttöohjeet:

Levitä voidetta puhdistetulle kasvojen ja kaulan iholle aamuin illoin. Voit tehostaa nuorentavaa vaikutusta käyttämällä YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME -sarjan seerumia ja silmänympärysvoidetta yhdessä.


Koostumus (INCI):

Vesi, propaanidioli, kapryyli-/kapriinitriglyseridi, hydrattu polydekeeni, setearyylietyyliheksanoaatti, glyseriini, isopropyylimyristaatti, setearyylialkoholi, ammonium-akryloyylidimetyylitauraatti/VP-kopolymeeri, glysiini-soijaöljy, dikaprylyylieetteri, Lactobacillus/kurpitsan hedelmäfermentti-suodos, Leuconostoc/retiisin juurifermentti-suodos, Macadamia Integrifolia -siemenöljy, Fomes Officinalis -uute, butyleeniglykoli, karbomeeri, polysorbaatti 20, palmitoyylitripeptidi-1, palmitoyylitetrapeptidi-7, natriumlaktaatti, hydrolysoitu Candida Saitoana -uute, etyyliheksyyliglyseriini, setearyyliglukosidi, inuliinilauryylikarbamaatti, fenoksietanoli, kloorifenesiini, dinatrium-EDTA, oktadekyyli Di-T-butyyli-4-hydroksihydrokinnamaatti, alfa-isometyyli-iononi, linalooli, limoneeni, heksyylikinnamaali, geranioli, sitronelloli, bentsyylibentsoaatti, bentsyylisalisylaatti, hydroksiasetofenoni, propyleeniglykoli, hajuste, CI 15985.


Yllä oleva ainesosaluettelo voi muuttua, joten suosittelemme tarkistamaan tuotteen etiketin.

Paino, kilo

0.28

Tuotenro

7e2c66e6-2df4-56d1-aafc-ddf35d1993d1

YOSKINE Hokkaido Japan-Enzyme 45+ Ryppyjä ehkäisevä voide peptideillä ja kurpitsaentsyymeillä 50 ml

33,54 €

33,54 €

Aiempi alin hinta

34,36 €

Loppuunmyyty

Ke, 17 kesä - pe, 19 kesä

Kotiinkuljetus


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja