The Secrets Club: The Truth about Tash

(Nidottu)

The Secrets Club: The Truth about Tash
Lähetä ystävälle
€ 10.30
Säästä uusi toivelista
Valitse koko ennen kuin lisäät tuotteen ostoskoriin.

Arvioitu toimitusaika:  7-10 työpäivää

Tuotteen myy Adlibris 4,1 / 5 4987 arvostelulla.

Kokonaisarvosana 4,1 / 5
Toimitusaika 4,0 / 5
Pakkauksen laatu 4,3 / 5
Lisää kauppiaalta Adlibris Adlibris on yhteistyökumppani CDON Marketplacen kanssa. Arvosanan ovat antaneet asiakkaat jotka ovat tilanneet tuotteita kauppiaalta Adlibris. Kokonaisarvosana perustuu kauppiaan toimitusaikaan sekä pakkausmateriaalien laatuun.
Meet The Secrets Club. This is the second book in a highly collectable new series by bestselling author Chris Higgins; perfect for fans of Jacqueline Wilson and Karen McCombie.Tash, Alice, Danni and Lissa are in their first year at Riverside Academy, making new friends, facing their fears and sharing their secrets. In the first book, Alice in the Spotlight, we discovered Alice's secret. Now it's Tash's turn.Tash wants to tell her friends the truth about what's happening in her life. It would explain why she's struggling to be in the right place at the right time. But she's promised someone very important that she won't ...'This book should be prescribed for all girls about to leave the safety of primary school, for reassurance, for information, and most of all-for fun!' Thebookbag.co.uk
Alla olevan tiedon tarjoaa CNET, CDON.COM ei voi taata tietojen oikeellisuutta.
Kustantaja: Puffin Kategoria: Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus, Kaunokirjallisuus
Arvioitu toimitusaika: 7-10 työpäivää Sidos: Nidottu
ISBN: 9780141335230 Sivujen lukumäärä: 192
Kieli: englanti
Nimeke: The Secrets Club: The Truth about Tash Kirjailija: Chris Higgins
Julkaisu: 01-04-2004 Painos:
Sarja: The Secrets Club
Alla olevan tiedon tarjoaa CNET, CDON.COM ei voi taata tietojen oikeellisuutta.
Arvostelujen määrä: 0 Keskiarvosana: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Vakuutusehdot

  • Korjaus tai korvaava tuote vastaavalla suorituskyvyllä.
  • Korvaus johtuen äkillisistä, odottamattomista ja ulkoisista tapahtumista, kuten putoaminen, ruhjoutuminen, kosteus/vesi, salamanisku/ukkonen/jännitepiikki.
  • Korvaus toimintahäiriöistä, joita takuu tai reklamaatio-oikeus eivät korvaa.
  • Matkapuhelimissa omavastuu on 39 €. Muiden tuotteiden kohdalla vakuutus on voimassa ilman omavastuuta.

Lue täydet vakuutusehdot

TUOTEVAKUUTUS CDON

}

Lähetä ystävälle

Osamaksu

Tämän tuotteen osamaksuvaihtoehdot ovat:

  • 3 € /kk - 6 kk, 14.95% korko (€ 4.99 avausmaksu, € 0 käsittelykulut)
  • 1 € /kk - 12 kk, 14.95% korko (€ 4.99 avausmaksu, € 0 käsittelykulut)
  • 1 € /kk - 36 kk, 14.95% korko (€ 4.99 avausmaksu, € 0 käsittelykulut)

Kustannusarvio ei sisällä avausmaksua tai käsittelykuluja

Klikkaa Osta-nappia ja valitse osamaksuvaihtoehto kassalla.

Lisätietoja »