Robotti-imuri
1589 tuotteet
Robotti-imurimme tekevät siivoamisesta kotona tai toimistossa helppoa, ja uudet mallit kilpailevat huomattavasti aiempia malleja paremmin luutojen tai rikkaimureiden kanssa. Uutta on, että ne pystyvät nyt siivoamaan nurkat ja kynnykset ongelmitta ja pääsevät helposti siivoamaan ahtaitakin paikkoja.

AENO Robot Vacuum Cleaner RC4S: wet & dry cleaning, smart control App, HEPA filter, 2-in-1 tank
387,83 €
torstai, 3 syys
Dreame X40 Master 0,3 L Musta
1 497,76 €
perjantai, 4 syys- -50 %
Robotti-imuri, 8000Pa imuteho, useita puhdistustiloja,EU, T20 Pro
465,52 €
Aiempi alin hinta
923,84 €
tiistai, 8 syys
XiaomiXIAOMI H40 valkoinen robotti-imuri
370,44 €
keskiviikko, 2 syys
Eufy Omni C20 Musta
684,12 €
torstai, 3 syys
Robotti-imuri, LDS-navigointi, HEPA-suodatin,M330S
243,22 €
tiistai, 8 syys
Ecovacs Deebot T50 Max Pro 0,3 L Musta
1 308,33 €
torstai, 3 syys
RoborockRoborock QR 598, Yhdistelmä, Valkoinen, Pyöreä, Pölypussi, 64 dB, 2,7 L
561,00 €
tiistai, 8 syys- -3 %
Narwal Freo Z 10 Ultra (White)
1 408,00 €
Aiempi alin hinta
1 451,00 €
tiistai, 1 syys
-13 %MakitaRobotti-imuri - MAKITA - DRC200Z - 2 navigointitilaa - 2 imuritoimintoa - 18V Li-Ion
969,00 €
Aiempi alin hinta
1 112,00 €
tiistai, 8 syys
MakitaMakita DRC200Z - Støvsuger - robotstyret - uden pose - SOLO
1 332,42 €
5,0perjantai, 4 syys- Roborock
Roborock Qrevo L, Pölypussi, musta, Pyöreä, Pölypussi, 0,33 L, 65 dB
561,00 €
torstai, 3 syys Pääharja Roborock S8 Pro Ultra / S8+ / S8 robotti-imureille
35,39 €
tiistai, 8 syys- Kärcher
KARCHER RVM 4 Comfort - 15000 Pa - veden/pölyn tyhjennysasema - 160m² - Lidar-kartoitus
737,00 €
perjantai, 4 syys 
Ecovacs DEEBOT X12 OmniCyclone 0,25 L Musta
1 207,65 €
perjantai, 4 syys
-27 %NYA DREAME X30 Ultra - Robotdammsugare - Tomstation - MopExtend-teknik - 6400 mAh - 8300 Pa
693,92 €
Aiempi alin hinta
953,49 €
maanantai, 7 syys
Hombli HBVR-0100 robotti-imuri 0,35 L Musta
573,94 €
perjantai, 4 syys- -30 %
Robotti-imurin vara-akku - Li-ion akkupaketti - 14,4V 6800mAh - 18650 kennot - yhteensopiva S5 S6 S50 S55 S51 S5 Max S6 kanssa
61,99 €
Aiempi alin hinta
88,99 €
keskiviikko, 2 syys
XiaomiXiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential Mop Pad, Robotti-imuri, Moppaustyyny, Harmaa, 1 kpl
52,04 €
keskiviikko, 16 syysMamibot Robot Vacuum Cleaner EXVAC880S white, Pussiton, Valkoinen, Pyöreä, 0,6 L, Lataus, 55 dB
309,00 €
torstai, 10 syys
-3 %Robotti-imuri, älykäs karttaus, WiFi-sovellus,musta
188,81 €
Aiempi alin hinta
195,59 €
tiistai, 8 syys- -2 %
SL60D - Robotti-imuri ja moppi - LiDAR/DTOF-navigointi - 2600 mAh Akku - 120–150 min Käyttöaika - Ylittää esteet ≥18 mm - EU-pistoke - Musta
255,99 €
Aiempi alin hinta
261,99 €
keskiviikko, 2 syys
-1 %Robotti-imuri, 6000Pa imuteho, 800ml pölysäiliö, 210 minuuttia käyttöaikaa,M320-EU-Valkoinen, EU
163,58 €
Aiempi alin hinta
165,97 €
tiistai, 8 syysRobotti-imuri, laserohjaus, 10000Pa imuteho,EU
209,25 €
tiistai, 8 syysDREAME Ultra Track -täydellinen musta pölynimuri- ja pesurobotti
863,28 €
keskiviikko, 2 syys
-11 %BoschBosch BCRDW3B, Pussiton, musta, Pyöreä, Pölypussi, Lataus, Purification, 75 dB
747,00 €
Aiempi alin hinta
836,34 €
keskiviikko, 9 syys- -30 %
Robotti-imurin akku - Li-ion vara-akku - 14,4 V 9800 mAh - Suuri kapasiteetti - Koko 43×45×137 mm
57,99 €
Aiempi alin hinta
82,99 €
keskiviikko, 2 syys - -30 %
Robotti-imurin varaparisto - Li-ion akku - 14,4 V jännite - 9800 mAh kapasiteetti - Yhteensopiva S50 S51 T4 T6
62,99 €
Aiempi alin hinta
89,99 €
keskiviikko, 2 syys 
Xiaomi BHR7961GL pölynimurin lisävaruste & tarvike Sivuharja Robotti-imuri
29,43 €
torstai, 3 syys
Robotti-imuri - Dreame - D20 Pro - Valkoinen - Imu 13 000 Pa - Ultraäänitunnistus
365,00 €
tiistai, 8 syysRobotti-imuri, automaattinen suuntamuutos, 3-in-1-toiminnallisuus,VALKOINEN
61,24 €
tiistai, 8 syys
DJI ROMO P (Water Tank Version) Läpinäkyvä
1 087,53 €
torstai, 3 syys- Kärcher
KARCHER RVC3 Comfort EXTRA - Robotti-imuri ja pesuri - Teho 15000Pa - automaattinen tyhjennysasema - kartoitus
394,00 €
tiistai, 8 syys - -32 %
M5 Omni - Robotti-imuri ja moppi - 18000 Pa Imuteho - 2×2,5 L Vesisäiliöt - 3,2 L Pölypussi - 5200 mAh Akku - 320 min Käyttöaika - HEPA-suodatin - Musta
1 101,99 €
Aiempi alin hinta
1 620,99 €
keskiviikko, 2 syys LIECTROUX T9 robotti-imuri mopilla automaattityhjennys LDS-navigointi
169,00 €
tiistai, 8 syysSiivousrobotti Ecovacs Deebot N20
231,80 €
keskiviikko, 2 syys
Robotti-imuri, 9000Pa imuteho, DTOF-navigointi,E50
341,68 €
tiistai, 8 syys- -20 %
Robotti-imuri 3-in-1 - Mini siivousrobotti - 500Pa imuteho - Langaton 360° kääntyvä - 20 ml pölysäiliö - Hiljainen 50 dB - Musta
63,99 €
Aiempi alin hinta
79,99 €
keskiviikko, 2 syys Robottipölynimuri Dreame D10s Plus
490,23 €
torstai, 3 syys
Dreame D20 Pro Plus 0,5 L Musta
387,83 €
perjantai, 4 syys- Pre-Owned
[7/10 kunto] Proscenic U6 robotti-imuri ja moppi - 2700 Pa imuteho, LDS-navigointi, 270 minuutin käyttöaika
190,00 €
maanantai, 7 syys 
Cameron Sino batteri (Neato) 945-0225 205-0011 till Botvac Connected D3 D5 D6 D7 / Cs-nvx900vx
103,00 €
tiistai, 8 syysIkkunanpesurobotti, Tehokas Imu, Älykäs Kauko-ohjaus,Kyllä, RD1-10, EU
134,11 €
tiistai, 8 syysEcovacs DeebotX11 Pro Omni musta robotti-imuri
862,93 €
keskiviikko, 2 syysABIR X8 -robottipölynimuri, imuteho 6500 Pa, kaksoislaser + SLAM + TOF-navigointi, imurointi ja moppaus, monikerroksiset kartat
199,95 €
perjantai, 28 elo- -38 %
LIECTROUX M7S PRO - Yhdistetty robotti-imuri ja moppi - 3000 Pa - Karttanavigointi - 120 min käyttöaika - 4400 mAh akku
147,99 €
Aiempi alin hinta
237,99 €
perjantai, 4 syys Robottipölynimuri Älykäs Langaton Hiljainen USB-lataus Automaattinen Puhdistusrobotti Lakaisuun ja Moppaukseen Valkoinen
36,99 €
tiistai, 8 syys- -6 %Kärcher
KARCHER RVC 3 Comfort valkoinen lattianpuhdistusrobotti tukiasemalla
335,10 €
Aiempi alin hinta
356,50 €
torstai, 3 syys
Parannettuja toimintoja halvemmalla hinnalla
Uuden sukupolven robotti-imurit ovat monella tapaa ratkaisseet aiempien mallien ongelmat. Valmistajat ovat oppineet virheistään, ja nyt myynnissä olevat itseliikkuvien pölynimureiden ominaisuudet eivät ole ongelma karkeiden mattojen tai liukkaiden kivilattioiden imuroinnissa. Myös melutasoa on huomattavasti alennettu uusissa malleissa, mikä tarkoittaa, että voit antaa robottisi suorittaa tehtävänsä ilman, että sinua häiritään, vaikka olisit kotona.
Itselatautuvat robotti-imurit
Monissa nykyään markkinoilla olevissa robotti-imureissa on latausasema, johon ne voivat palata työnsä jälkeen. Tämä tarkoittaa, että sinun ei tarvitse huolehtia akun loppumisesta tai imurin sammumisesta ennen kuin se on lopettanut imuroinnin.
Aseta robotti-imuri oikeaan paikkaan
Varmista, että valitset imurin, jonka kapasiteetti riittää käsittelemään käyttöpaikassa kertyvän pölymäärän. Pölysäiliöiden koko vaihtelee eri mallien välillä, ja voi olla hyvä tarkistaa, että tila on riittävä tarpeisiisi nähden. Myös akun kesto vaihtelee mallien välillä, ja jos siivottava alue on suuri, voi olla hyvä varmistaa, että akun kesto on riittävä, jotta pölynimuri pystyy suorittamaan työn loppuun. Tarpeistasi riippumatta meillä on sinulle sopiva robotti-imuri!