Puutarhaletkun jakaja, Y-muotoinen letkun jakaja sulkuventtiilillä, kestävä 2-suuntainen letkun jakaja, 3/4 tuuman GHT-kierteinen Y-venttiili
33,00 €
33,00 €
Aiempi alin hinta
34,74 €
Pe, 18 syys - ke, 23 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Kaksisuuntainen jakaja on korkealaatuinen ja vuotamaton. Se auttaa vähentämään kierteen kulumista ja pysyy hyvässä kunnossa pitkään. Tehostaen vedenkäyttöä jakaja auttaa vähentämään vedenhukkaa ja parantamaan veden säästöä. Työ hoituu nopeasti ja ilman naarmuja; se ei ruostu tai hajoa.
Messinkinen puutarhaletkun jakaja: Y-liitin [epäselvä], messinkinen tulo- ja lähtöaukko, pitkä käyttöikä, energiansäästö, kulutusta kestävä, [epäselvä] ja ruosteenkestävä. Jokaisessa jakajassa on erillinen venttiilisäädin, joka voi säätää veden virtausta ja parantaa käyttömukavuutta.
Helppo asennus: 2-suuntainen puutarhaletkun jakaja, tukeva kierreliitäntä, vankka liitäntä, helppo asentaa, helppo avata tai sulkea, työkaluja ei tarvita. Kaksisuuntainen kastelu, [epäselvä], ulkokerros, sulkuventtiili veden virtauksen säätämiseksi.
Kun jakaja on liitetty letkuun, kierrä vain liitintä, mikä säästää aikaa. Laaja käyttöalue: Liitä useita letkuja toimimaan samanaikaisesti, kastele kasveja ja puutarhoja, peitä suurempi alue ja toimita vettä tehokkaasti. Retkeilyjakaja laajentaa matkailuautosi vesihuoltoa. Kastele kasveja pihalla tai autoa pestessä. Kylvetä lemmikkisi ja leiki lasten kanssa puutarhassa ja pihalla kesällä. Sitä voidaan käyttää myös erilaisissa kastelujärjestelmissä, mukaan lukien sumutus-, sadetus- ja tippukastelu.Tuotenro
3f67049c-e24d-5ed7-ab83-724ea3df111e
Puutarhaletkun jakaja, Y-muotoinen letkun jakaja sulkuventtiilillä, kestävä 2-suuntainen letkun jakaja, 3/4 tuuman GHT-kierteinen Y-venttiili
33,00 €
33,00 €
Aiempi alin hinta
34,74 €
Pe, 18 syys - ke, 23 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja