US-koko 8 Tyylikäs kimalteleva 3 karaatin 925-hopeasormus häihin, treffeille, romanttiseksi koristeeksi
27,99 €
27,99 €
To, 8 loka - pe, 9 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Naisten moissaniittitimanttisormuksessa on käsintehty piikkiprinsessakruunuistutus. Moissaniitti on turvallinen eikä putoa tai menetä kiiltoaan.
Tämä moissaniittisormus on valmistettu hopeasta. Se ei helposti muuta väriä tai muotoa. Siinä on korkeakiiltoinen viimeistely, se on hypoallergeeninen ja turvallinen herkälle iholle.
Sormus on käsin istutettu ja kiillotettu täydellisyyteen. Se on hieno lahja yllättää rakkaasi kihlajaisissa, vuosipäivinä, lupauksissa, häissä, syntymäpäivinä, jouluna, kiitospäivänä, hanukana, ystävänpäivänä, äitienpäivänä tai missä tahansa erityistilaisuudessa. Se sopii täydellisesti häihin, kihlajaisiin, lupauksiin, vuosipäiviin ja lahjaksi.
Tuotetiedot: Tuotetyyppi: Sormus. Materiaali: Hopea. Väri: Hopea. Koko: 8. Paino: 40 g.
Paketti sisältää: 1 x Sormus.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuotteesta ongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
1f86ecf0-ea9d-5ba9-9cf5-fc4bfe162ba9
US-koko 8 Tyylikäs kimalteleva 3 karaatin 925-hopeasormus häihin, treffeille, romanttiseksi koristeeksi
27,99 €
27,99 €
To, 8 loka - pe, 9 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja