Viking Choice
4611 tuotteet
Viking Choice ei pidä paljoa meteliä – ja juuri siksi se toimii. Nämä ovat tuotteita, jotka vain tekevät työnsä. Keittiöön, kotiin, toimistoon, juhliin, treeneihin ja kaikkiin niihin arjen pieniin osiin, jotka eivät aina ole näkyvissä, mutta joiden on toimittava. Se ei ole luksusta. Se ei ole hienostunutta. Se on vain käytännöllistä, edullista ja selkeää.
Viking ChoiceKompakti taitettava lepotuoli seeprakuosilla pienille tiloille
147,43 €
torstai, 10 syys
Viking ChoiceViking Choice Punainen Polkupyöräperävaunu - Muunneltava, Turvallinen & Mukava Lapsille
159,64 €
torstai, 3 syys
Viking Choice500 korkealaatuista 70 mm koristepalloa tapahtumakoristeluun, CE-sertifioitu ja TÜV-hyväksytty
103,17 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceSamettinen ruokatuoli LAVA - 4 ruokatuolin setti - sininen
188,08 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoicePeili vilkut MERCEDES C-sarjan sedan, t-malli, sport coupe 2000-2007 - LED savu.
67,17 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceKompakti valkoinen puinen kahvipöytä varastotilalla pienille tiloille
76,41 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceLuxe 80cm kultainen pyöreä peili - tyylikäs sisustuselementti
78,16 €
torstai, 3 syys- Viking Choice
Wiggle-car Punainen LED-valaistu heilutteluauto lapsille ja aikuisille - Sisä- ja ulkokäyttö
60,48 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceKehys suurelle riippumatolle 363 x 130 cm - Valkoinen metalli - Jopa 220 kg
103,94 €
torstai, 3 syys
Viking Choice180cm Romanttinen 'Rakastan Sinua Ikuisesti' Nallekarhu - EU-valmistettu
108,91 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceSininen beige lasten huonekalusetti
249,52 €
torstai, 10 syys
Viking ChoicePyörän spacer-sarja - Mercedes Benz A-sarja 176 / A45 AMG 176AMG 245G - 20mm
123,52 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceRuoankuivain - 5 kerrosta - 400W - 10L
91,88 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoicePallomeri - tukeva pallomeri - 90x90 cm - 450 palloa Ø 7 cm - valkoinen, vaaleanpunainen, harmaa.
139,77 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceMagneettiset rakennuspalikat - 70 kappaleen setti
68,34 €
tiistai, 8 syys
-4 %Viking ChoiceLasten pöytä ja tuolit - 61.5x61.5x48.2cm - MDF - valkoinen harmaa
124,34 €
Aiempi alin hinta
130,00 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceViking Choice Nest Swing - Kestävä ja turvallinen kouluille ja päiväkodeille, 100 kg kantavuus, UV- ja vedenkestävä
50,77 €
torstai, 3 syys- Viking Choice
Vesitiiväs, pesuhelppo koiranpeti - Helppo puhdistaa, liukuesteinen pohja, mukava polyuretaanivaahto
89,71 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceVierasmakuupatja erittäin paksu - violetti - retkeilypatja - matkapatja - taitettava patja - 195 x 80 x 15
112,82 €
torstai, 3 syys
-25 %Viking ChoiceHyllykkö säilytysteline - 180x90x40cm - Kulmakaappi
65,63 €
Aiempi alin hinta
87,50 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceLoppuun asti taitettava retkeilypatja ulkoilun harrastajille - 200x120cm, kevyt & pestävä päällinen
123,12 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceImetystyyny - Raskausajan tyyny - 100% puuvillaa - nauhoilla - 145 cm - kuut - valkoinen
52,00 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceVW T6 2015-2019 Taustavalot - LED OEM - punainen valkoinen
418,32 €
perjantai, 11 syys
Viking ChoiceRaskaus- ja imetystyyny 100 % puuvillaa 300 cm sininen ruudullisella kuviolla
77,03 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceLuxe-taitettava patja retkeilijöille & matkailijoille - Kompakti, mukava, sisältää tyynyt & pestävä päällinen
121,58 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceEdullinen taitettava patja - 15 cm paksu, kompakti & kestävä - Ihanteellinen pienille tiloille ja matkailuun
123,30 €
tiistai, 8 syys
Viking Choice240cm Raskaus- ja imetystyyny parhaaseen mukavuuteen ja tuelle
71,02 €
tiistai, 8 syys- Viking Choice
Hiekkalaatikko - puuta - katolla ja penkeillä - 120x120 cm - sininen
159,88 €
perjantai, 4 syys
Viking ChoiceTikaskiristin - kattoteline - riippulukolla - jopa 28 cm
63,05 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceKorkealaatuinen 305 cm trampoliinireunapeite urheilu- ja fitnessharrastajille
62,55 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceLED-valaistu kasviruukku - moderni muotoilu, sisä-/ulkokäyttöön, valkoinen polyeteeni
141,55 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceTäydellinen LED-peilipöytäsetti jakkaran ja kallistettavan peilin kanssa - Moderni valkoinen viimeistely
115,25 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceImetystyyny - Raskausajan tyyny - 100% puuvillaa - 240 cm - valkoinen värikkäällä pistekuviolla
71,02 €
tiistai, 8 syys
-31 %Viking ChoiceVikingchoice 240cm Aidon näköinen keinujoulukuusi, helppo koota & kestävät oksat
75,10 €
Aiempi alin hinta
109,00 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceHIGHER Taittokärryt - 90 kg kantavuus, Kompakti & Kestävä Kotikäyttöön
63,90 €
torstai, 3 syys
-4 %Viking ChoiceSivupöytä 2 tasoa sanomalehtitelineellä - 86,5x40x46 cm - Loft-tyyli
49,81 €
Aiempi alin hinta
51,92 €
torstai, 3 syys
Viking Choice15cm Paksu Taittomatto Pesultava Kansilla, Ihanteellinen Perheille ja Pienille Tilöille
115,03 €
tiistai, 8 syys
-10 %Viking ChoiceVesitiivis vaahto kuntoilumatto 80x200cm, 5cm paksu joogalle & treeneille
82,96 €
Aiempi alin hinta
91,85 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceLeikkisä kissateemainen taaperosänky turvaominaisuuksilla ja säilytyslaatikolla
220,40 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceLuxe Taittomatto - 200x70x15 cm, Pestävä Päällinen, Euroopassa Valmistettu
112,33 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceVauvanpesä - vauvanpesä - 0-8 kuukautta - 82x54cm - vaaleanpunaiset kolmiot - harmaa
74,94 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceSivuikkunan tuulenohjaimet - Mercedes Sprinter W906 06-18 - Musta - 100% istuvuus
72,54 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceYlellinen juhlateltta - 3x3 metriä - seinä- ja kattosuojalla - valkoinen
77,52 €
tiistai, 8 syys
-25 %Viking Choice15-osainen pehmeä vaahtopalikkasarja ammattikäyttöön - Turvallinen, kestävä ja helppo puhdistaa
224,70 €
Aiempi alin hinta
299,00 €
perjantai, 4 syys
Viking ChoicePuinen pinnasänky - valkoinen - 160x80 cm - suojakaiteella
360,76 €
tiistai, 8 syys
Viking ChoiceAmmattimainen raskaskäyttöinen alumiinitikapuut, 2x5 askelmaa, 3,13 m ulottuvuus, EN-131 sertifioitu
124,73 €
torstai, 3 syys
Viking ChoiceTrampoliiniverkko 250 cm sisäreuna - 6 tolppaa - 8 jalkaa - turvaverkko
58,32 €
torstai, 3 syys- Viking Choice
Aloittelijan korkeareunainen kasvihuone 80x80x20cm - Helppo koota, korkealaatuinen mänty, sisältää rikkakasvien eston
49,10 €
perjantai, 4 syys
Tuotteita arkeen ja tapoihin
Viking Choicen valikoima on huomattavan laaja. Täältä löydät kaikkea kodintarvikkeista elektroniikkaan, kuntoiluvälineisiin, kauneusvälineisiin ja pieniin vempaimiin, jotka helpottavat elämää. Se on sellaista tavaraa, jota tarvitset välttääksesi vaivaa. Sellaista, joka on laatikossa, kun tarvitset sitä. Sellaista, jota et tiennyt puuttuvasi, ennen kuin se oli siellä.
Yksinkertaisia valintoja, jotka säästävät aikaa
Joskus et halua vertailla sataa eri vaihtoehtoa. Haluat vain jotain, joka toimii. Viking Choice on niille teistä, jotka pitävät selkeistä päätöksistä. Joille, jotka haluavat napsauttaa kotiin jotain lukematta ensin kolmea opasta. Tässä on selvää, mitä saat, hintaan, joka tuntuu kohtuulliselta. Nämä ovat valintoja, joiden ei tarvitse olla vaikeampia kuin on tarpeen.
Koko kotiin
Tarvitsetko säilytystilaa? Jumppamaton? Uuden lampunjohdon? Tai ehkä vain jotain, joka helpottaa siivoamista hieman? Viking Choice kattaa monia arkielämän tarpeita – joskus yhtäkkiä, joskus joka päivä. Tuotteet eivät ehkä saa sinua huudahtamaan vau. Mutta ne saavat asiat toimimaan.
Toimivuus ennen kaikkea
Tässä ei ole kyse trendistä tai arvovallasta. Kyse on siitä, että voit luottaa siihen, että ostamaasi tuotetta todella voidaan käyttää. Tuotteet ovat usein muotoilultaan yksinkertaisia, mutta niiden toiminto on hyvin harkittu. Vältät tarpeettomia ominaisuuksia, liioiteltuja lupauksia ja epäselviä ohjeita. Sen sijaan saat jotain, joka yksinkertaisesti toimii – niin kuin pitääkin.
Valikoima, joka täydentää tarpeen mukaan
Viking Choice sopii, kun tarvitset täydennystä. Kun sinun on järjesteltävä, korjattava, vaihdettava tai vain ratkaistava ongelma nopeasti. Se on brändi, jota et ehkä aina ajattele, mutta joka on usein käyttämäsi laitteen takana, kun jotain on korjattava. Hiljainen, vakaa ja luotettava.
CDONilta löydät koko Viking Choicen valikoiman – koottuna, yksinkertaisena ja valmiina jokapäiväiseen käyttöön. Turvallinen paikka varastoida sitä, mikä tekee kodistasi, kehostasi ja elämästäsi hieman sujuvampaa.