iPhone 12 -puhelinkotelo
3752 tuotteet
CDON valmistaa iPhone 12:lle suojauksen, muotoilun ja älykkäät ominaisuudet yhdistäviä suojakuoria niille, jotka haluavat pitää matkapuhelimensa huippukunnossa. Suojakuoria on saatavilla useissa eri tyyleissä ja materiaaleissa, joten löydät varmasti jokapäiväiseen elämääsi parhaiten sopivan. Riippumatta siitä, miten käytät puhelintasi, saat turvallisen ja hyvin harkitun valinnan. CDONin avulla on helppo antaa iPhonellesi sopiva suoja.
Yhteensopiva Puhelinkuori Apple iPhone 12 Leikkisä kuvitus useilla värikkäillä teddykarhuilla ja mielikuvituksellisilla koristeilla.
17,96 €
perjantai, 7 eloLompakkokotelo / Kuoret iPhone 12 / 12 Pro - Vaaleanpunainen
15,99 €
keskiviikko, 5 elo
-1 %Puinen suojakuori iPhone 12 / 12 Prolle, luonnonkukat, Anjigre
47,43 €
Aiempi alin hinta
47,73 €
tiistai, 4 elo- -1 %
Puinen suojakuori iPhone 12 / 12 Prolle MANDALA-OMENAPUU
63,58 €
Aiempi alin hinta
64,04 €
tiistai, 4 elo Lompakkokotelo / Kuoret iPhone 12 / 12 Pro - Leopard
15,99 €
keskiviikko, 5 eloLompakkokotelo / Kuoret iPhone 12 / 12 Pro - Minions
15,99 €
keskiviikko, 5 eloYhteensopiva Puhelinkuori Apple iPhone 12 Teksti rohkaisevalla viestillä raidallisella punaisella taustalla, yksinkertainen ja ilmaisuvoimainen tyyli
17,96 €
perjantai, 7 eloCOLLECTION Suojakuori Matta Flow Ornament iPhone 12 / 12 Pro
19,39 €
maanantai, 3 eloApple iPhone 12/12 Pro - 3mm kirkas suojakuori
21,97 €
tiistai, 4 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Harry Potter Hedwig, lompakkokotelo uniikilla kuviolla, tyylikäs läppäkuori seisontatoiminnolla
42,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Minecraft Creeper, suojakuori uniikilla kuviolla, kestävä kännykänkuori
36,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Harry Potter Severus Snape, suojakuori uniikilla kuviolla, kestävä kännykänkuori
36,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Navy Destroyer, lompakkokotelo uniikilla kuviolla, tyylikäs läppäkuori seisontatoiminnolla
42,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Barbie, lompakkokotelo uniikilla kuviolla, tyylikäs läppäkuori seisontatoiminnolla
42,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Skateboarding Käännä, lompakkokotelo uniikilla kuviolla, tyylikäs läppäkuori seisontatoiminnolla
42,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Be My Valentine, suojakuori uniikilla kuviolla, kestävä kännykänkuori
36,00 €
maanantai, 10 eloYhteensopiva Puhelinkuori Apple iPhone 12 Keijun Unelma
17,96 €
perjantai, 7 elo
SiGNSiGN Liquid Silicone Case iPhone 12/12 Pro -puhelimelle - Minttu
12,90 €
torstai, 6 elo
iPhone 12/12 Pro - Lompakkokotelo/Kuoret Vuotava Silmä
19,99 €
keskiviikko, 5 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Happy Mother's Day, suojakuori uniikilla kuviolla, kestävä kännykänkuori
36,00 €
maanantai, 10 elo
AudiiPhone 12 Audi -nahkakotelo, musta
36,88 €
tiistai, 4 eloYhteensopiva Puhelinkuori Apple iPhone 12 Ronaldo
17,96 €
perjantai, 7 elo- Spigen
Spigen Rugged Armor -kotelo iPhone 12/12 Pro -puhelimelle - Musta
16,49 €
torstai, 6 elo DG-Ming Magking K1 2in1 kotelo Apple iPhone 12 - Coffee
40,20 €
keskiviikko, 5 elo
Ohut ja kestävä pehmeä kansi, jossa on kiinnityslenkki iPhone 12 / 12 Pro - Sininen Ruusu
25,05 €
maanantai, 3 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Lockheed SR-71 Blackbird Reconnaissance Aircraft, lompakkokotelo uniikilla kuviolla, tyylikäs läppäkuori seisontatoiminnolla
42,00 €
maanantai, 10 eloiPhone 12 Näytönsuoja - Ultra Thin
5,99 €
torstai, 30 heinä
-2 %iPhone 12 -kotelo, jossa MagSafe-läpinäkyvä silikoniflexi, violetit kukat
30,86 €
Aiempi alin hinta
31,50 €
tiistai, 4 elo
JT BERLIN Pankow Clear, Suojus, Apple, iPhone 12/12 Pro, 15,5 cm (6.1"), Läpinäkyvä
33,95 €
torstai, 20 eloLiquid silikonisuoja Apple iPhone 12 - Pine Green
24,90 €
keskiviikko, 5 eloLompakkokotelo / Kuoret iPhone 12 / 12 Pro - Pokemon
15,99 €
keskiviikko, 5 eloiPhone 12/12 Pro - Lompakkokotelo/Kuoret Arsenal
19,99 €
keskiviikko, 5 eloYhteensopiva Puhelinkuori Apple iPhone 12 Söpö piirretty hahmo sinisissä sävyissä, joilla on pehmeät muodot ja leikkisä suunnittelu
17,96 €
keskiviikko, 5 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Eläin Panda, suojakuori uniikilla kuviolla, kestävä kännykänkuori
36,00 €
maanantai, 10 eloLompakkokotelo / Kuoret iPhone 12 / 12 Pro - Retro Kamera
15,99 €
keskiviikko, 5 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Frozen 2 Olaf, suojakuori uniikilla kuviolla, kestävä kännykänkuori
36,00 €
maanantai, 10 elo
Ideal of SwedenSilicone Case MagSafe iPhone 12 / 12 Pro Midnight Blue
34,99 €
maanantai, 3 eloDG-Ming Lompakkokotelo 3-kortti Apple iPhone 12 Pro - Black
25,80 €
keskiviikko, 5 eloYhteensopiva Puhelinkuori Apple iPhone 12 Kuvitetut ruokahahmot, joissa on iloinen tyyli ja leikkisät värit
17,96 €
perjantai, 7 eloiPhone 12 / 12 Pro -malliin: Game of Thrones House Banners, lompakkokotelo uniikilla kuviolla, tyylikäs läppäkuori seisontatoiminnolla
42,00 €
maanantai, 10 elo
-7 %AppleiPhone 12/12 Pro Pehmeä Silikoni Kuori Korkea Laatu - Vihreä
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
4,0torstai, 6 elo
KSQ - kotelo korttipaikalla iPhone 12/12 Prolle
14,99 €
tiistai, 4 elo
Horoskooppi Jousimies iPhone 12/iPhone 12 Pro Kuori
36,00 €
perjantai, 7 elo
iPhone 12/12 Pro - Lompakkokotelo/Kuoret Hohdokkaat Perhoset
19,99 €
keskiviikko, 5 elo
iPhone 12/12 Pro - Lompakkokotelo/Kuoret Minions
19,99 €
keskiviikko, 5 elo
-2 %IPHONE 12 -KUORET - HOROHARJAKUVA, KAURIS, ASTRONOMIA
22,43 €
Aiempi alin hinta
22,90 €
tiistai, 4 elo
AdidasAdidas iPhone 12 -läppäkotelo valkoinen
28,92 €
tiistai, 4 elo
iPhone 12 Beline kultainen läppäkotelo
18,28 €
tiistai, 4 elo
Etsitkö lisätarvikkeita iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimeesi? CDON:ilta löydät laajan valikoiman tarvikkeita iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimelle, jossa on kaksoiskamera A14 Bionicilla ja 5G:llä ja 5G ja ensimmäinen iPhone MagSafella – suojakuoret ja lisävarusteet
Etsitkö lisätarvikkeita iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimeesi? CDON:ilta löydät laajan valikoiman tarvikkeita iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimelle, jossa on kaksoiskamera A14 Bionicilla ja 5G:llä ja 5G ja ensimmäinen iPhone MagSafella. Olitpa sitten etsimässä suojakuorta, näytönsuojaa, laturia tai muita käytännöllisiä lisätarvikkeita, löydät sen täältä.
Suojakuoret ja näytönsuojat iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimelle
MagSafe-kuoret kiinnittyvät magneettisesti ja mahdollistavat 15W:n langattoman latauksen. Valitse ohuen läpinäkyvän kuoren, kestävän iskunkestävän mallin tai lompakkokuoren väliltä. Yhdistä karkaistulasinäytönsuojaan täydelliseksi suojaksi. Tutustu koko valikoimaan: iPhone-kuoret ja -tarvikkeet CDON:ilta.
MagSafe-lataus ja langattomat laturit iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimelle
iPhone 12 -puhelinkotelo tukee MagSafeä (15W) ja Qiä. MagSafe-laturi tarjoaa jopa 15W:n langattoman latauksen ja kiinnittyy magneettisesti. Kaapelilataus tapahtuu Lightningin kautta. Qi-laturit toimivat myös.
Kuulokkeet ja ääni iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimelle
iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimessa ei ole 3,5 mm:n kuulokeliitäntää – langattomat Bluetooth-kuulokkeet tai AirPodit ovat luontevin valinta. AirPodit yhdistyvät automaattisesti iPhoneen ja tarjoavat saumattoman iOS-integraation. Voit myös käyttää Lightning-to-3,5mm-adapteria langallisiin kuulokkeisiin.
Muut lisävarusteet iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimelle
Suojauksen ja latauksen lisäksi on paljon muita lisävarusteita, jotka parantavat iPhone 12 -puhelinkotelo-puhelimen käyttökokemusta. Autopuhelintelineet, selfiekepit ja varavirtalähteet ovat suosittuja valintoja.
Osta iPhone 12 -puhelinkotelo -lisävarusteet CDON:ilta
CDON tarjoaa laajan valikoiman iPhone 12 -puhelinkotelo-lisätarvikkeita nopealla toimituksella ja turvallisella ostoksella. Tutustu myös Apple iPhone 17 -lisävarusteet tai selaa koko iPhone-kuoret ja -tarvikkeet. Löydät kaikki Mobiililisävarusteet CDON:ilta.