Star Wars
yli 3 100 tuotetta
Monille lapsille Tähtien sota on enemmän kuin elokuva – se on maailma, johon astua. Sankarit, avaruusalukset ja droidiystävät kokoontuvat tarinaan, joka herättää sekä leikkiä että mielikuvitusta. Kannatitpa sitten Kapinallisia tai olet kiinnostunut pimeästä puolesta, kaukaisessa galaksissa on aina jotain uutta löydettävää.
Star WarsStar Wars miesten The Mandalorian -sarjan logolla varustettu collegepaita
59,36 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naiset/Naiset The Mandalorian Small But Mighty Grogu Puuvillainen Boyfriend T-paita
44,68 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Boba Fett retro T-paita
43,74 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten BB-8 Bomber-takki
45,61 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten/Nuorten Suurin Lapsi Chewbacca T-paita
43,11 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten Tatooine Logo Collegepaita
61,24 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Unisex aikuisten Flight Comic Cover T-paita
35,61 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten Jawa Pawn And Salvage Puuvilla T-paita
39,05 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten Stormtrooper Stencil Huppari
75,30 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Unisex Aikuisten Pimeä Puoli Duo T-paita
54,05 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Return Of The Jedi Block T-paita
44,36 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Andor Rebel Spy -huppari
72,49 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten/Nuorten Rebel 77 -collegepaita
60,30 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Lasten The Child Grogu huppari
75,30 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Lasten/Nuorten Sota Sankari Luke Skywalker Collegepaita
60,30 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Lasten Trooper Sketch -collegepaita
60,30 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Poikien Millennium Falcon -merkki T-paita
46,55 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten Stormtrooper Manga Collegepaita
60,30 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Pojat The Mandalorian Logo Huppari
69,05 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten The Mandalorian R2D2 ja Grogu puuvillainen T-paita
44,36 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars miesten Andor-logo T-paita
50,93 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Force Awakens Heroes & Villains -sublimaatiopaita
49,99 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten/Naisten Logo Space Sketch -huppari
68,43 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Mos Eisley Trading Co -huppari
68,74 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Miesten Voima On Vahva T-paita
44,36 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Poikien Darth Vader Kilpi T-paita
38,74 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten The Mandalorian Find The Child T-paita
44,68 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten Star Wars Greatest Kid X-Wing -huppari
75,30 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Unisex Aikuisten Darth Maul Salama Collegepaita
69,05 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Unisex Aikuisten Darth Vader Aalto T-paita
43,74 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Unisex Aikuisten Lucky Yoda Pyhän Patrickin päivän T-paita
43,74 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten Obi-Wan Kenobi Jedi SciFi Collage Puuvilla T-paita
44,99 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Poikien Han Solo Teksti T-paita
38,74 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten Manga Stormtrooper Kanervahuppari
75,30 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Poikien Target-logohuppari
69,05 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten/Nuorten Galaksin Paras Lapsi Boba Fett Huppari
75,30 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Miesten Rebel Elite -merkki huppari
72,49 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten The Mandalorian Grogu -painettu collegepaita
62,49 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Lasten/Nuorten Joululaulut Darth Vader Huppari
75,30 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten Obi-Wan Kenobi Fractured Logos Puuvillainen Boyfriend T-paita
44,05 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten The Rise Of Skywalker -hahmokollaasi T-paita
31,24 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Miesten Japanilainen Darth T-paita
46,55 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Kloonien hyökkäys -sublimaatiopaita
46,55 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten Piparkakku Kapinalliset Collegepaita
62,49 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Miesten Karkea Logo T-paita
44,68 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Miesten Stormtrooper Command Art T-paita
37,18 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Poikien Obi-Wan Kenobi Valosapeli Siluetti Taistelu T-paita
38,43 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Unisex Aikuisten Chewbacca Stare T-paita
35,61 €
maanantai, 5 loka
Hahmoja, joilla leikkiä – ja tunnistaa
CDONilta löydät Star Wars -leluja ja -hahmoja, jotka herättävät leikit eloon. Darth Vader, Yoda, Grogu, Stormtroopers – ne kaikki ovat mukana. Lapsille, jotka haluavat luoda uudelleen suosikkikohtauksensa tai keksiä omia seikkailujaan sohvatyynyjen ja tähtien keskellä.
Rakenna, askartele ja löydä
Tarjolla on myös askartelukirjoja, LEGO-settejä ja luovia vempaimia Star Wars -teemalla. Täällä voit rakentaa omia laivoja, maalata kypäriä tai ratkaista pulmia suosikkihahmojesi kanssa. Täydellinen tapa yhdistää leikki ja luovuus.
Vaatteet ja vempaimet
Star Wars ei ole vain leikkiä varten – se on myös osa arkea. CDONilta löytyy lastenvaatteita, reppuja, vesipulloja ja muita asusteita Star Wars -aiheella. Asioita, jotka tekevät koulunkäynnistä hieman hauskempaa, tai vain rentoutumista sohvalla neulepuserossa R2-D2 vatsalla.
Nuorille faneille, joilla on suuria unelmia
Star Wars sopii sekä aloittelijoille että vannoutuneille pienille faneille. Se on maailma, joka kasvaa lapsen mukana – jossa uudet elokuvat, hahmot ja vempaimet täyttävät jatkuvasti mielikuvitusta. Ja riippumatta siitä, ketä kannustat, voima on aina lähellä.
CDONilta löydät Star Wars -tuotteita lapsille – hahmoja, rakennusleluja, vaatteita ja asusteita, jotka tekevät arjesta hieman seikkailullisempaa. Turvallista, helppoa ja aina valmiina seuraavaan galaksiin.