Star Wars
yli 3 100 tuotetta
Monille lapsille Tähtien sota on enemmän kuin elokuva – se on maailma, johon astua. Sankarit, avaruusalukset ja droidiystävät kokoontuvat tarinaan, joka herättää sekä leikkiä että mielikuvitusta. Kannatitpa sitten Kapinallisia tai olet kiinnostunut pimeästä puolesta, kaukaisessa galaksissa on aina jotain uutta löydettävää.
-2 %Star WarsStar Wars - The Mandalorian (Line Art) - Mugg
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
-2 %Star WarsStar Wars - Darth Vader - Give yourself to the dark side - Stor poster
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars Childrens/Kids Rule The Galaxy Logo Long Pyjama Set
48,43 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsStar Wars - Tie Fighter Sketch - Mugg
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars Miesten Yoda Joulu T-paita
31,86 €
maanantai, 5 loka
Star WarsThe Mandalorian, Baby Yoda - Joustava Hahmo
64,99 €
5,0maanantai, 5 loka
-4 %Star WarsMerkkipakkaus - Star Wars - Alkuperäinen iskusotilas
12,99 €
Aiempi alin hinta
13,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars Poikien Stormtrooper Uranus Kypärähuppari
68,11 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars Miesten Logo T-paita
43,74 €
maanantai, 5 loka - -33 %Star Wars
Star Wars lasten polyesteri T-paita
39,99 €
Aiempi alin hinta
59,36 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naisten Kuolemantähti Satiinihame
114,99 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Star Wars: Unisex T-paita/A Princess Alone Comic Cover (harmaa) (Large)
27,03 €
torstai, 24 syys
Star WarsStar Wars Naisten Clone Wars -logo collegepaita
62,49 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsStar Wars - Han Solo - Mugg
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys- Star Wars
Star Wars Lelusapeli Role Play Kybercore Power Crystal Lightsaber
75,99 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsStar Wars - Vader International
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars Vinkuva Pehmo- ja Köysikoira Lelu
13,99 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Miesten Stormtrooper Uranus Kypärähuppari
67,49 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsStar Wars - Red Stormtrooper - Stor poster
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys- -52 %Star Wars
Star Wars Lasten logopainettu ylä- ja alaosasetti
51,55 €
Aiempi alin hinta
107,80 €
maanantai, 5 loka - Star Wars
Star Wars Mask Stormtrooper
29,90 €
torstai, 24 syys
Star WarsStar Wars joulu R2-D2 muki
32,18 €
5,0maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Childrens/Kids Stormtrooper Pyjama Set
44,99 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Poikien Cantina Band -collegepaita
60,93 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten The Mandalorian -maisemahuppari
68,74 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars miesten Cloud City Boba Fett T-paita
52,18 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Pojat The Mandalorian Kypärä Näyttö Collegepaita
60,93 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Naiset/Neidit The Mandalorian Hello Friend Puuvillainen Boyfriend T-paita
44,68 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Lightsaber Squad Ahsoka Tano
30,90 €
perjantai, 2 loka
-2 %Star WarsSTAR WARS - The Empire Strikes Back - Art Print
19,99 €
Aiempi alin hinta
20,49 €
keskiviikko, 30 syys
-2 %Star WarsSTAR WARS - MANGA - FATHER AND SON
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
-2 %Star WarsSTAR WARS - STORMTROOPER - Art Print
19,99 €
Aiempi alin hinta
20,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars Episode I Anakin Skywalker -juliste
46,86 €
4,0maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Ei ole viisasta suututtaa Wookieeta kangasprintti
93,11 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsStar Wars: The Book of Boba Fett (Meet The New Boss)
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars -koiranpanta ja -talutushihnasetti
49,68 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsSTAR WARS - CONCEPT ART - MILLENNIUM FALCON - Art Print
19,99 €
Aiempi alin hinta
20,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars, Wood Worx - Millenium Falcon
72,99 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Pojat The Mandalorian Kypärä Siluetti Collegepaita
60,93 €
maanantai, 5 loka- Star Wars
Tähtien sota Titan figuuri 30 cm V2 - Mandalorian
22,95 €
tiistai, 6 loka
Star WarsStar Wars Girls The Last Jedi Stormtrooper Red Cubist Helmet Hoodie
70,93 €
maanantai, 5 loka
Star WarsThe Mandalorian, Pehmolelu - Baby Yoda
52,99 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Lasten Darth Maul -asu
91,55 €
maanantai, 5 loka
Star WarsStar Wars Rogue One -K-2S0 Grunge
20,99 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars poikien joulukoristeet T-paita
38,43 €
maanantai, 5 loka
-2 %Star WarsSTAR WARS - D.W. - SEARCH YOUR FEELINGS
20,99 €
Aiempi alin hinta
21,49 €
keskiviikko, 30 syys
Star WarsStar Wars Miesten Stormtrooper Hyper Drive Kypärä Collegepaita
61,24 €
maanantai, 5 loka
Hahmoja, joilla leikkiä – ja tunnistaa
CDONilta löydät Star Wars -leluja ja -hahmoja, jotka herättävät leikit eloon. Darth Vader, Yoda, Grogu, Stormtroopers – ne kaikki ovat mukana. Lapsille, jotka haluavat luoda uudelleen suosikkikohtauksensa tai keksiä omia seikkailujaan sohvatyynyjen ja tähtien keskellä.
Rakenna, askartele ja löydä
Tarjolla on myös askartelukirjoja, LEGO-settejä ja luovia vempaimia Star Wars -teemalla. Täällä voit rakentaa omia laivoja, maalata kypäriä tai ratkaista pulmia suosikkihahmojesi kanssa. Täydellinen tapa yhdistää leikki ja luovuus.
Vaatteet ja vempaimet
Star Wars ei ole vain leikkiä varten – se on myös osa arkea. CDONilta löytyy lastenvaatteita, reppuja, vesipulloja ja muita asusteita Star Wars -aiheella. Asioita, jotka tekevät koulunkäynnistä hieman hauskempaa, tai vain rentoutumista sohvalla neulepuserossa R2-D2 vatsalla.
Nuorille faneille, joilla on suuria unelmia
Star Wars sopii sekä aloittelijoille että vannoutuneille pienille faneille. Se on maailma, joka kasvaa lapsen mukana – jossa uudet elokuvat, hahmot ja vempaimet täyttävät jatkuvasti mielikuvitusta. Ja riippumatta siitä, ketä kannustat, voima on aina lähellä.
CDONilta löydät Star Wars -tuotteita lapsille – hahmoja, rakennusleluja, vaatteita ja asusteita, jotka tekevät arjesta hieman seikkailullisempaa. Turvallista, helppoa ja aina valmiina seuraavaan galaksiin.