
SEMILAC TOP EI PYYHINTÄÄ KIMALLAVA TIMANTTI 7 ML
26,36 €
26,36 €
Ke, 10 kesä - pe, 12 kesä
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
SEMILAC TOP NO WIPE SPARKLE DIAMOND 7 ML
Korupäällyslakka hybridikynikyille. Tarjoaa kiiltävän ja pitkäkestoisen manikyyrin, jossa on hillitty glitter-viimeistely. Täydellinen sekä arkikäyttöön että eleganttiin iltaan, ja se on myös hienostunut viimeistely häämanikyyriin. Päällyslakka näyttää upealta minkä tahansa Semilac-värin kanssa – se tekee vaaleista väreistä erittäin elegantteja ja lisää hienostunutta syvyyttä tummiin. Hohtavan pölyefektin voimakkuutta voidaan lisätä lisäämällä toinen kerros päällyslakkaa.
Päällyslakalla ei ole dispersiokerrosta – sitä ei tarvitse pyyhkiä kynsienpuhdistusaineella kovettumisen jälkeen.
Ennen käyttöä sekoita tuote pyörittelemällä sitä käsissäsi (älä ravista). Levitä päällyslakka mille tahansa kovettuneelle värille ja koveta sitten lampussa. Saat näkyvämmän hiukkasefektin levittämällä ylimääräisen päällyslakkaa. Ennen manikyyrin poistamista matta Top Sparkle Diamond varovasti viilalla tai kiillotuspalalla.
24 W UV-LED-lamppu – 30 sek.
36 W UV-LED-lamppu – 30 sek.
UV-LED-lamppu 48/24 W – 30 sek.
UV-lamppu 36 W – 120 sek.
Varotoimet:
- Säilytä lasten ulottumattomissa
- Vältä kosketusta ihon ja silmien kanssa
- Älä käytä, jos olet yliherkkä jollekin tuotteen ainesosalle
- Älä käytä, jos kynsilevy on vaurioitunut tai sairastunut
- Jos ilmenee haittavaikutuksia tai yliherkkyyttä, esim. Jos ilmenee polttavaa tunnetta, kutinaa, punoitusta jne., lopeta tuotteen käyttö.
- Älä käytä tuotetta muulla kuin aiotulla tavalla.
- Älä käytä viimeisen käyttöpäivämäärän (viimeinen käyttöpäivä, eränumero) jälkeen. Tuotetiedot löytyvät viivakoodin vierestä.
- Vältä suoraa auringonvaloa tai äärimmäistä altistumista UV-säteilylle.
- Käytä vain terveelle ja heikentymättömälle kynsilevylle.
Vasta-aiheet:
- Kaikki patologiset muutokset kynsilevyssä ja sen ympäristössä, mukaan lukien: onykomykoosi ja kynsinauhasienen sieni-infektio, paronykia, hiivatulehdus hoitoalueella, kynsinauha- ja kynnenalussyylät, kynsien psoriaasi.
- Kynsilevyn irtoaminen (onykolyysi)
- Tulehdukselliset tai allergiset tilat
- Kynsivammat, kynnen ja sitä ympäröivien alueiden infektiot
- Viillot hoitoalueella
- Kynsinauha- ja kynsilevyn ärsytys klassisen manikyyrin, esim. kynsinauhojen leikkaamisen, seurauksena
- Yliherkkyys jollekin tuotteen ainesosalle
Ammattikäyttöön:
- Semilac®-hybridikynsilakat on tarkoitettu vain sertifioitujen kynsistailijoiden ammattikäyttöön. Siksi niitä tulisi käyttää vain ammattimaisissa hoidoissa.
- Täysin tyydyttävän ja turvallisen manikyyrin suorittamiseksi sinun on suoritettava kyseiselle tuotteelle suositeltu koulutus.
Koostumus: Akrylaattikopolymeeri, HEMA, pentaerytrityylitetramerkaptopropionaatti, trimetyylibentsoyylidifenyylifosfiinioksidi, hydroksisykloheksyylifenyyliketoni, piidioksidi, kiille, CI 77891, p-hydroksianisoli.
Tuotenro
a82da154-2212-5e68-8765-d7e167a431f2
SEMILAC TOP EI PYYHINTÄÄ KIMALLAVA TIMANTTI 7 ML
26,36 €
26,36 €
Ke, 10 kesä - pe, 12 kesä
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Samanlaisia myydyimpiä
Lymfakiertoa Aktivoiva Kasvoharja - Kasvojen Hoitoharja Ilman Kantta, Kasvohierontaan ja Lymfaterapiaan
8,69 €
Aiempi alin hinta
14,09 €

ClimaSet 2 R134a-tölkkiä + kaapeli
54,90 €

Korvatyynyt Bose QC35 I/II, QC25, QC15, QC 2 AE 2, AE 2i, AE 2w, SoundTrue, SoundLink Grey
8,79 €
Aiempi alin hinta
11,09 €

Kärcher SE 3 Compact Home *EU
167,70 €
RCA AV - HDMI-muunnin / -sovitin 1080P Universal Musta
9,00 €

Laturi Kärcher-ikkunanpesurille
9,00 €
Beck Box 14 (53-54) (2 DVD)
25,72 €
Laturi – 42V 2A M365:lle ja Ninebotille – Nopea ja turvallinen lataus M365/Pro/1S/Pro2/Essential/3
12,90 €

Avatar 3: Tuli ja Tuhka (2 Blu-ray / O-Card)
27,56 €
51 CM ruohonleikkurin terä varten Makita PLM 5120, 5129N2, 5121, 5121N2 / 671001826 671.001.826
24,89 €
Suosituksia sinulle
Lenkki 22 mm kellon rannekkeelle 10 kpl Black
6,89 €

SCART–HDMI-sovitin 1080P HD -videoäänisignaalin skaalainmuunnin
9,00 €

Lightning-SD/TF-kortinlukija - 2-in-1-muistikorttisovitin iPhonelle/iPadille
11,90 €

42V 2A pikalaturi akulle – Sopii sähköpotkulautoihin ja sähköpyöriin
13,00 €

Garmin Kellojen Laturi Pikalaturi Universal 1 kpl
6,90 €

Samsung Universaali kaukosäädin Malli BN59-01315B
10,00 €

Kattokoukku - Harjakoukku - Tikkaat - Yleiskäyttöinen - 44x90 cm - Alumiini
75,64 €

VASAGLE datorbord, L-format hörnskrivbord, 138 x 138 x 76 cm, spelbord, svart med träfibrer
86,00 €

Yleiskaukosäädin Samsung Smart TV:lle
6,90 €

Korvatyynyt Sony WH-1000XM3 Kuulokkeisiin
10,99 €