1 pari hauskoja sukkia morsiamelle – täydellinen häälahja
11,99 €
11,99 €
To, 22 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
1 pari sukkia morsiamelle – kuvioinnissa sarjakuvatyylinen morsian – varsi ulottuu pohkeen puoliväliin – täydellinen häälahja – valkoinen
【Suunniteltu morsiamelle】Näissä sukissa on sarjakuvatyylinen morsian- ja sulhasaihe; tämä tuote sisältää morsiamen sukat. Ne sopivat erinomaisesti pareille, jotka haluavat yhteensopivat asusteet, sekä hää- tai vuosipäivälahjaksi tai tuomaan leikkisää ilmettä arkipukeutumiseen.
【Pehmeää polyesterimateriaalia】Polyesteristä valmistetut sukat tuntuvat miellyttäviltä iholla; ne ovat pehmeät, hengittävät ja kosteutta siirtävät, joten ne ovat mukavat käytössä ympäri vuoden.
【Pohkeen puoliväliin ulottuva varsi】Sukkien varsi ulottuu pohkeen puoliväliin, ja ne sopivat täydellisesti yhteen niin vapaa-ajan kenkien kuin urheilukenkienkin kanssa luoden monipuolisen tyylin.
【Yhteensopiva pari】Kummassakin sukassa on sama kuviointi, mutta yhdessä nämä kaksi paria muodostavat kokonaisen morsian- ja sulhasparin setin.
【Koristeelliset yksityiskohdat】Kuvioinnissa on piirroksia ja koristeellisia yksityiskohtia, jotka tuovat visuaalisesti viehättävän ja mieleenpainuvan lisän hääaiheiseen asukokonaisuuteen.
Tekniset tiedot:
Materiaali: Polyesteri
Määrä: 1 pari
Jalkaterän pituus: 19 cm
Varren korkeus: 16 cm
Varren leveys: 8 cm
Pakkaus sisältää:
1 x sukkapari
Väri
White
Paino, gramma
100
Tuotenro
63e9948d-3149-5b4d-bd25-eb14489a43bc
1 pari hauskoja sukkia morsiamelle – täydellinen häälahja
11,99 €
11,99 €
To, 22 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja