AQG PU-letku CO2-letkuun 4/6 mm 3 m
20,98 €
20,98 €
Pe, 23 loka - ti, 27 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
AquaGlass (AQG) PU -putki on korkealaatuinen polyuretaanista (PU) valmistettu putki akvaarioihin, jonka vakiohalkaisija on 4/6 mm. Se erottuu erinomaisesta läpinäkyvyydestään, ja se säilyttää täyden kirkkautensa myös pitkien käyttöjaksojen jälkeen – se ei valkaistu vedessä. Tämä tekee siitä täydellisen lisän akvaarion estetiikkaan häiritsemättä vedenalaisen maiseman luonnollista ulkonäköä.
AquaGlass (AQG) PU -putkelle on ominaista myös poikkeuksellinen kestävyys, minkä ansiosta se sopii ihanteellisesti CO2-annostelu- ja ilmastusjärjestelmiin, joissa vaaditaan suurta paineenkestoa. Kestävästä polyuretaanista valmistettu putki varmistaa pitkäaikaisen luotettavuuden ja kestävyyden mekaanisia vaurioita vastaan.
AquaGlass (AQG) PU -putki on joustava ja helppo asentaa. Täydellinen akvaarioharrastajille, jotka arvostavat sekä toimivuutta että estetiikkaa.
Paino, kilo
0
Tuotenro
5544d9c3-33a4-55b8-8eb3-155a2eb1b84d
AQG PU-letku CO2-letkuun 4/6 mm 3 m
20,98 €
20,98 €
Pe, 23 loka - ti, 27 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja