Revers Egyptian Sun puristettu aurinkopuuteri 13 7,5 g matta
18,72 €
18,72 €
Aiempi alin hinta
19,14 €
Ti, 6 loka - to, 8 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
KÄÄNTEINEN EGYPTIAN SUN RUSKEANPUUTERI nro 13, 7,5 g
Sävy: 13
Aurinkopuuteri Egyptian Sun -puuteri, saatavilla useissa eri väreissä, takaa täydellisen meikkituloksen ja pitkäkestoisen, virheettömän sileän ihon. Kevyt, samettinen
koostumus antaa ihon hengittää, ei tunnu raskaalta eikä tuki ihohuokosia. Ensimmäinen levityskerta antaa iholle luonnollisen rusketuksen, jättäen ihon näyttämään terveeltä ja hehkuvalta. Ympäri vuoden käytettynä se kiinnittää päivittäisen meikin ja lämmittää ihoasi. Muotoilee optimaalisesti kasvoja ja terävöittää niiden piirteitä. Antaa pitkäkestoisen auringon suuteleman vaikutelman. Antaa iholle luonnollisen kesärusketuksen ilman, että tarvitsee altistua haitallisille auringonsäteille. Peittävyyden tasoa voidaan säätää yksilöllisten tarpeiden mukaan levittämällä lisäkerroksia. Sopii kaikille ihotyypeille.
Ominaisuudet: Sopii kaikille ihotyypeille Laaja sävyvalikoima Mattapinta
Ei-komedogeeninen
- Käyttöohjeet:
- Peittäen koko kasvot puuteri tasoittaa sävyä ja silottaa ihon pintaa. Levittämällä tuotetta hiusrajaan, poskipäiden yläosaan, nenälle tai tietyille alueille luot muotoiluvaikutuksen, määrittelet ja korostat kasvojesi luonnollista muotoa. Voit muotoilla kasvojasi vapaasti ja säätää peittävyyden voimakkuutta.
Paino, kilo
0.04
Tuotenro
9a0b1b5d-6a62-5d5e-927d-f4c662c3ae40
Revers Egyptian Sun puristettu aurinkopuuteri 13 7,5 g matta
18,72 €
18,72 €
Aiempi alin hinta
19,14 €
Ti, 6 loka - to, 8 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja