Sulakerasia miinuskiskolla, ruuviliittimillä, 6 pistorasiaa
46,26 €
46,26 €
Ke, 14 loka - pe, 16 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Esittelemme korkealaatuisen sulakekeskuksen, jossa on negatiivinen kisko ja ruuviliittimet sekä 6 sulakepaikkaa. Tämä tuote sopii erinomaisesti ajoneuvojen, veneiden ja erilaisten sähköasennusten sähköpiirien hallintaan varmistaen turvallisuuden ja käyttömukavuuden.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- 6 sulakepaikkaa: Kotelossa on 6 paikkaa sähköpiirien tehokkaaseen hallintaan, mikä sopii erinomaisesti pienempiin asennuksiin.
- Negatiivinen kisko: Sisäänrakennettu negatiivinen kisko mahdollistaa maadoitusjohtojen helpon ja siistin kytkennän, mikä lisää järjestelmän turvallisuutta.
- Ruuviliittimet: Korkealaatuiset ruuviliittimet takaavat vakaat ja turvalliset liitännät, mikä minimoi löysien johtojen riskin.
- Kestävä rakenne: Valmistettu kestävistä materiaaleista, jotka kestävät iskuja, tärinää ja säätä, mikä varmistaa pitkän käyttöiän.
Käyttökohteet:
- Ajoneuvojen sähköjärjestelmät: Ihanteellinen autojen, kuorma-autojen, matkailuautojen ja muiden sähköpiirien järjestämiseen ja suojaamiseen. ajoneuvoihin.
- Meriasennukset: Täydellinen veneiden ja jahtien sovelluksiin, joissa vaaditaan korroosion- ja vedenkestäviä komponentteja.
- Energiajärjestelmät: Sopii aurinkosähköasennuksiin, energian varastointijärjestelmiin ja muihin sovelluksiin, jotka vaativat vankkaa piirien hallintaa.
Lisätietoja:
- Helppo asentaa: Helppo asentaa intuitiivisen liittimien asettelun ja merkintöjen ansiosta, jotka helpottavat johtojen kytkemistä ja järjestämistä.
- Turvallisuus: Varustettu läpinäkyvällä kannella, joka suojaa sulakkeita pölyltä ja kosteudelta ja mahdollistaa samalla nopean yleiskatsauksen sulakkeiden tilasta.
- Kompakti muotoilu: Ergonominen ja kompakti muotoilu mahdollistaa rasian helpon sijoittamisen mihin tahansa asennuspaikkaan, jopa rajoitettuun tilaan.
Yhteenveto:
Sulakerasia, jossa on negatiivinen virtakisko ja ruuviliittimet, ja jossa on 6 paikkaa, on luotettava ratkaisu sähköpiirien hallintaan ajoneuvoissa, veneissä ja erilaisissa sähköasennuksissa. Korkealaatuinen työnjälki, helppo asennus ja kestävä rakenne tekevät siitä välttämättömän osan mitä tahansa ammattimaista asennusta. Varmista järjestys ja turvallisuus – valitse sulakekeskus ja nauti sähköjärjestelmiesi häiriöttömästä toiminnasta!
Paino, kilo
0.15
Tuotenro
c8e66180-2d0d-53e5-9872-594e9c2dadb8
Tekniset tiedot | |
|---|---|
Osien valmistaja | Amigo |
Osan laatu (GVO:n mukaan) | P - alkuperäistä vastaavan laadun korvaava tuote |
Sulakerasia miinuskiskolla, ruuviliittimillä, 6 pistorasiaa
46,26 €
46,26 €
Ke, 14 loka - pe, 16 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja