Tuoksudiffuusori tikuilla 100 ml, Coconut Vanilla
42,24 €
42,24 €
Ma, 26 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Lämmin, makea ja viihtyisän eksoottinen tuoksu luo kotiin miellyttävän tunnelman. Vaaleansininen, helmiäishohteinen kuviolasinen pullo, vaaleanruskeat tikut ja kullanvärinen kaulus antavat tilalle lämpimän ilmeen. Tuoksu ”Coconut Vanilla” avautuu mehukkain kookoksen nuottein, joita täydentävät hennot jasmiinin, kielon ja vanilijan nuotit, ja lämpimät tonkapavut, myski, meripihka ja santelipuu viimeistelevät kokonaisuuden.
Irrota korkki varovasti ja aseta tikut pulloon. Neste nousee tikkuja pitkin ja tuoksu alkaa levitä 24 tunnin kuluessa. Tuoksun voimakkuutta voi säätää tikkujen määrällä. Jos tikut eivät ole vuorokauden jälkeen kastuneet kokonaan, käännä ne niin, että kuivat päät ovat nesteessä. Käännä tikut kerran viikossa, jotta tuoksu levii tasaisemmin. Tuoksu kestää keskimäärin 2–4 kuukautta ympäristöstä riippuen.
Lue etiketti ennen käyttöä ja käytä tuotetta vain sen käyttötarkoitukseen. Vältä kosketusta silmiin ja ihoon ja pese kädet käytön jälkeen. Älä koskaan sytytä tikkuja. Neste voi vahingoittaa pintoja. Säilytä lasten ja lemmikkien ulottumattomissa.
Tuotetiedot
- Mitat ja tilavuus: pullon mitat 6.3 × 6.3 × 9.8 cm, tilavuus 100 ml (laatikko: 7 × 7 × 22 cm)
- Tuoksun kesto: 2–4 kuukautta ympäristöstä riippuen (huoneen koko, ilmankosteus, lämpötila, ilmanliike jne.)
- Lasi ja design: vaaleansininen kuvioitu pullo helmiäishohteella, vaaleanruskeat tikut, kullanvärinen kaulus
- Aromiöljyn pitoisuus: sisältää 10 % aromiöljyä
- Tuoksun luonne: lämmin, makea ja eksoottinen tuoksu ”Coconut Vanilla”
- Huippunuotit: kookos
- Sydännuotit: jasmiini, kielo, kookos, vanilja
- Pohjanuotit: tonkapavut, myski, meripihka, santelipuu, vanilja
Tuotenro
7a3898ac-ab8f-503e-aa01-4c99541f27ea
Tuoksudiffuusori tikuilla 100 ml, Coconut Vanilla
42,24 €
42,24 €
Ma, 26 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja