USB ISP-ohjelmointilaite AVR-mikrokontrollereille - V2 - 6-napainen kaapeli - Yhteensopiva kehitysalustojen kanssa
56,99 €
56,99 €
Aiempi alin hinta
80,99 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
USB-ISP-ohjelmointilaite AVR-mikro-ohjaimille SPI-liitännällä – kätevä ratkaisu ohjelmien lataamiseen ja käynnistyslataimen asentamiseen uudelleen Arduino-yhteensopiville korteille 6-napaisen liitännän kautta.
Edut
- Ohjelmointi ISP-protokollan ja SPI-tiedonsiirron avulla
- Yhteensopiva avrduden ja sen tukemien AVR-mikro-ohjainten kanssa
- 6-napainen ISP-liitäntä sekä tuki tavallisille 6- ja 10-napaisille ISP-kytkennöille
- Sopii Arduino-yhteensopivien korttien käynnistyslataimen asennukseen tai palautukseen
Ominaisuudet
Tällä USB-ISP-ohjelmointilaitteella yhteensopivat AVR-mikro-ohjaimet voidaan ohjelmoida helposti tietokoneella. SPI-liitäntä mahdollistaa laiteohjelmiston siirron ja käynnistyslataimen palauttamisen.
Laite toimii avrdude-ohjelmiston kanssa ja sopii AVR-piireille, joissa on enintään 64 kt Flash-muistia. Mukana toimitettava 6-napainen kaapeli tukee myös tavallisia 6- ja 10-napaisia ISP-liitäntöjä.
Pakkauksen sisältö
- 1 USB-ISP-ohjelmointilaite AVR-mikro-ohjaimille
- 1 6-napainen ISP-kaapeli
Tekniset tiedot
- Liitäntä: USB–ISP/SPI
- Liitin: 6-napainen ISP
- Kytkennät: 6- ja 10-napaiset
- Yhteensopivuus: AVR, enintään 64 kt Flash
- Ohjelmisto: avrdude
- Käyttöjärjestelmät: Windows ja Mac OS X
- Ei tue: JTAG-, DebugWire- tai suurjänniteohjelmointia
Tuotenro
2fa2e2ad-0912-5a68-82ff-4d98401849c4
USB ISP-ohjelmointilaite AVR-mikrokontrollereille - V2 - 6-napainen kaapeli - Yhteensopiva kehitysalustojen kanssa
56,99 €
56,99 €
Aiempi alin hinta
80,99 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja