Wibo Melted Sun -kasvojen aurinkopuuteri, voide, nro 2 Kastanja 10 g
41,60 €
41,60 €
Ke, 14 loka - pe, 16 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Melted Tan Creamy Bronzer Melted Tan 02
Wibo
Rusketus ei ole enää vain kesämuisto! Tutustu Melted Tan Creamy Bronzeriin – muotoilevaan ja rusketusvoiteeseen, joka sulautuu välittömästi ihosi sävyyn. Saavuta luonnollinen, auringon suutelema vaikutus ja täysi hallinta rusketuksen intensiteetistä jokaisella käyttökerralla.
Rikas, erittäin kermainen koostumus mahdollistaa tasaisen levityksen ja vaivattoman häivytyksen sormilla, siveltimellä tai sienellä. Käytä sitä hellävaraisena auringonpaisteena poskipäilläsi tai muotoile kasvojesi ääriviivat tarkasti. Kevyen koostumuksensa ansiosta aurinkopuuteri ei latista ihoa, ei tuki ihohuokosia ja toimii hyvin sekä päivä- että iltameikin kanssa. Tulos? Intensiivinen, säteilevä ulkonäkö ilman raitoja!
Miksi tämä aurinkopuuteri?
- Kermainen koostumus on helppo levittää ja häivyttää
- Peittävyys on kerrostettavissa hienovaraisesta intensiiviseen
- Ei leviä, ei jätä raitoja
- Monitoiminen - luo rusketusefekti ja korosta kasvojen muotoja
Tärkeimmät ominaisuudet
- Tilavuus: 10 g
- Tuotteen paino (g): 10,2
- Turvallisuusvaroitukset: Säilytä kuivassa paikassa vähintään 5 °C:n ja enintään 25 °C:n lämpötilassa. Suojaa suoralta auringonvalolta.
Tekniset tiedot
Paino pakkauksen kanssa (g): 0,05
Korkeus (mm): 0
Leveys (mm): 0
Pituus (mm): 0
EAN: 5905309911208
Rusketus ei ole enää vain kesämuisto! Tutustu Melted Sun Creamy Bronzeriin – aurinkopuuteriin, joka sopii mallintamiseen ja rusketukselle ja sulautuu välittömästi ihoon.
Paino, kilo
0.5
Tuotenro
16d94182-d57c-5d6d-9943-8b461e319f03
Wibo Melted Sun -kasvojen aurinkopuuteri, voide, nro 2 Kastanja 10 g
41,60 €
41,60 €
Ke, 14 loka - pe, 16 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja