80 g ILMAISTA SAIPPUUTA - KÄSINTEHDYTTÄ BULGARIA
20,48 €
20,48 €
Ti, 22 syys - to, 24 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Herkkä saippua pohjana palmuöljy, oliiviöljy ja glyseriini, jossa on syreeniuutetta . Käytetty ihoystävällisiä elintarvikevärejä. Käsintehty saippua. Uskomaton syreenin tuoksu. Antiseptinen, uudistava ja kosteuttava.
Olemme erikoistuneet damaskonruusulla valmistettujen kosmetiikka- ja tuotetuotteiden myyntiin. Tuotteemme valitaan huolellisesti, ja öljy ja ruusuvesi ovat korkealaatuisia ja 100 % luonnollisia.
Damaskonruusu sisältää 300 vaikuttavaa ainetta – lähes kaikki maailman saatavilla olevat mineraalit ja vitamiinit. Se on arvostetuin ruusulajike, jota kasvatetaan kuuluisassa Bulgarian ruusulaaksossa.
Tästä ruusulajikkeesta saadaan rikkain öljy ja hydrolaatti – ruusuvesi. Niillä on seuraavat ominaisuudet:
- Ravitsevat syvältä
- Ryppyjä ehkäisevät ominaisuudet
- Anti-allerginen
- Sulkevat verisuonia
- Uudistavat ihoa
- Estävät talin eritystä
- Rakentavat uudelleen ihon lipidisuojan
- Parantaa ihon sävyä ja palauttaa optimaalisen pH-arvon
Tarjontaamme kuuluu myös damaskonruusuvalmisteita ja paljon muuta.
Paino, kilo
0
Tuotenro
8468b8d4-9e00-51fa-94a1-9f9eea800b08
80 g ILMAISTA SAIPPUUTA - KÄSINTEHDYTTÄ BULGARIA
20,48 €
20,48 €
Ti, 22 syys - to, 24 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja