JASMIINISAIppua 80g - KÄSINTEHTY BULGARIA
20,48 €
20,48 €
Ke, 23 syys - pe, 25 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Herkkä saippua valmistettu palmuöljystä, oliiviöljystä ja glyseriinistä sekä jasmiiniuutteesta . Käytetty ihoystävällisiä elintarvikevärejä. Käsintehty saippua. Uskomattoman raikas jasmiinin tuoksu. Uudistaa ja kosteuttaa.
Olemme erikoistuneet damaskonruusulla valmistettujen kosmetiikka- ja tuotetuotteiden myyntiin. Tuotteemme valitaan huolellisesti, ja öljy ja ruusuvesi ovat korkealaatuisia ja 100 % luonnollisia.
Damaskonruusu sisältää 300 vaikuttavaa ainetta – lähes kaikki maailman saatavilla olevat mineraalit ja vitamiinit. Se on arvostetuin ruusulajike, jota kasvatetaan kuuluisassa Bulgarian ruusulaaksossa.
Tästä ruusulajikkeesta saadaan rikkain öljy ja hydrolaatti – ruusuvesi. Niillä on seuraavat ominaisuudet:
- Ravitsevat syvältä
- Ryppyjä ehkäisevät ominaisuudet
- Anti-allerginen
- Sulkevat verisuonia
- Uudistavat ihoa
- Estävät talin eritystä
- Rakentavat uudelleen ihon lipidisuojan
- Parantaa ihon sävyä ja palauttaa optimaalisen pH-arvon
Tarjontaamme kuuluu myös damaskonruusuvalmisteita ja paljon muuta.
Paino, kilo
0.08
Tuotenro
b1c3193a-a91a-51a7-926a-b0abb98afc73
JASMIINISAIppua 80g - KÄSINTEHTY BULGARIA
20,48 €
20,48 €
Ke, 23 syys - pe, 25 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja