
Molly Nails Flashing Holo in Bottle -hybridikynsilakka 8g
24,17 €
24,17 €
Ti, 29 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Molly Nails Flashing Holo in Bottle -geelilakka 8 g
Koe värien taika ja holoefekti Holo in Bottle -geelilakan avulla. Jokainen pullo sisältää paitsi 8 grammaa väriä ja miljoonia hiukkasia, myös kiehtovan holografisen efektin, joka saa kyntesi loistamaan kuin sateenkaari auringossa.
Magneettinen geelilakka Voidaan käyttää kissansilmämagnetisaattoreiden kanssa tai ilman! Tämä puhtaan hopeanvärinen, holografisilla timanteilla hohtava väri peittää läpinäkyvästi ja luo muodikkaan lasiefektin! Heijastava vaikutus voimistuu valon tyypistä ja voimakkuudesta riippuen. Kaksi kerrosta riittää peittämään 90 % kynnestä.
Moniväriset, hohtavat hiukkaset täydentävät täydellisesti mitä tahansa perusväriä lisäämällä moniulotteista kiiltoa ja ainutlaatuisen luonteen.
Täydellinen ratkaisu, jos haluat leikitellä väreillä... ja kiillolla rajattomasti! Tämän tuotteen avulla voit kokeilla ja yhdistellä vapaasti kaikkia hybridilakkojen värejä luoden ajattoman, holografisen vaikutelman.
Holografinen pöly, jonka lumoavat hiukkaset muuttavat tavallisen manikyyrin hohtavaksi taideteokseksi.
Voit saavuttaa ilmiömäisen kissansilmäefektin yhdellä tai useammalla magneetilla, joiden avulla voit hallita magneettisten lakkahiukkasten kylläisyyttä ja leviämistä.
Erityinen pyöreä magnetisoija kissansilmälle Molly Lac Loop 9D 6x28 mm.
Käyttöohjeet:
Kaksois-LED-lamppu 48W -30 sekuntia Varoitukset:
Tuote vain ammattikäyttöön.
- Säilytä lasten ulottumattomissa.
- Saattaa aiheuttaa allergisen reaktion.
- Lue ohjeet huolellisesti.
Tuotenro
682e3f8b-a484-5b85-bfde-276814c2594b
Molly Nails Flashing Holo in Bottle -hybridikynsilakka 8g
24,17 €
24,17 €
Ti, 29 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja